Gris seksualnie sugestywny...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 09 Styczeń 2019
  • Komentuj 6

Jedyne uniesienie jakiego doznacie przy Gris, zdecydowanie jest artystyczne, a z seksualnością nie ma wspólnego absolutnie nic. Rozwarte w niemym krzyku rozpaczy usta bohaterki wpisały się jednak w archetyp seksualnego trailera, bo został on usunięty z Facebooka.

Co prawda możemy znaleźć kilka postów zawierających trailer na samym fanpage'u Devolver Digital, ale jak poinformowali twórcy gry, sam premierowy zwiastun został zdjęty. 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o emocjonalnej wędrówce przez Gris, to zapraszam Was do recenzji Bartka, który był grą wprost oczarowany i szczerze ją poleca.

Przez takie sytuacje, ponownie wraca do publicznej debaty temat podwójnych standardów Facebooka. Tego co algorytmy uznają za poprawne i co wytypują do odstrzału. Z pewnością jednak tym razem przestrzelił w swoich kalkulacjach, bo Gris z seksualną sugestywnością ma wspólnego tyle co nic.

[Źródła:twitter.compolygon]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze