Stardew Valley trafi do Game Passa!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 13 Sierpień 2021
  • Komentuj 0

Stardew Valley to gra cudowna. I koniec kropka. Poważnie, według mnie to jeden z lepszych indyków, który doczekał się portów niemal na wszystkie urządzenia. Zagracie naprawdę praktycznie na każdej platformie. Jakby tego było mało, powstała również oficjalna gra planszowa. Jeśli zatem szukacie czegoś relaksującego, wtedy nie zastanawiajcie się, tylko sięgajcie po Stardew Valley!

Stardew Valley zmierza do Game Passa!

Stardew Valley oryginalnie zadebiutowało na początku 2016 roku. Pod koniec tego roku tytuł zawędrował na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Na Nintendo Switch farma pojawiła się w październiku 2017 roku. Rok później Stardew Valley dostępne było na PS Visa oraz iOS. W 2019 roku wreszcie gra trafiła i na Androida. A jesienią 2021 roku dostępna będzie w ramach Game Passa!

W tym czasie tytuł cały czas był rozwijany. W zasadzie Stardew Valley nie zostało nadal w pełni ukończone, bowiem jej twórca wciąż dodaje nową zawartość. W międzyczasie pojawił się również multiplayer, którego gorąco polecam. Tak jak mody (Stardew Valley Expanded <3), które jeszcze bardziej rozbudowują grę. Tylko nie sięgajcie po nie przed ukończeniem oryginału.

Wielokrotnie na łamach Ja, Rock wspominałem o Stardew Valley, wiec raczej wszyscy wiedzą, że zwyczajnie kocham ten tytuł. Mam zatem nadzieję, że i Wy dacie mu szansę. Zwyczajnie warto, bowiem to koronny przykład, że indyk może być naprawdę dobry i nieskończenie regrywalny. Polecam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze