Minecraft Dungeons z nowym DLC!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 12 Sierpień 2020
  • Komentuj 0

Minecraft Dungeons to przyjemny hack’n’slash/action RPG, który w ciekawy sposób łączy wokselowego sandboksa z grą zdecydowanie bardziej liniową. Przyznam szczerze, że byłem sceptycznie nastawiony do tego tytułu i wydawało mi się, że będzie po prostu żerował na uznanej marce. W rzeczywistości Mojang dostarczyło prostą, kanapową produkcję, która wciąga. Nie dajcie się zwieść pozorom – może i wygląda niepozornie, ale faktycznie potrafi dać w kość. Warto się nią zainteresować zwłaszcza z powodu dostępności gry w ramach Game Passa na Microsoft Store!

Minecraft Dungeons otrzyma Creeping Winter we wrześniu

Minecraft Dungeons ma już na swoim koncie jedno DLC, pora zatem na kolejne. Ostatnim razem trafiliśmy do dusznej dżungli, pora zatem obniżyć temperaturę i przenieść graczy do krainy skutej lodem. Wszystko w ramach dodatku Creeping Winter.

W ramach DLC gracze mogą spodziewać się pakietu nowych misji, przeciwników oraz przedmiotów do zgarnięcia. Mowa tutaj zarówno o broniach, zbrojach, jak i artefaktach z kolejnymi mechanikami.Kiedy Creeping Winter trafi do Minecraft Dungeons? Mojang podaje, że już za miesiąc, bowiem 8 września.

Zimowy biom w Minecraft Dungeons

DLC będzie oczywiście płatne, ale poza nim gra otrzyma również darmową aktualizację zawartości. Pojawią się np. nowi NPC-sprzedawcy, a do tego otrzymamy Daily Trials. Wśród NPC znajdzie się kowal, ale również Gift Wrapper, pozwalający na handel przedmiotami pomiędzy graczami. Ja czekam!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze