Stardew Valley 1.5 jest już dostępne – grajcie!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 22 Grudzień 2020
  • Komentuj 0

Wiecie, że lubię gry farmerskie? Serie Harvest Moon oraz Story of Seasons to moje ulubione. Ciepłą sympatią darzę również My Time at Portia, ale fanatyzm odczuwam głównie do jednej gry – Stardew Valley. Zresztą, zdajecie sobie pewnie z tego sprawę, bowiem na każdym kroku o tym wspominam. Jestem jak ten student prawa o którym wiecie właściwie, że… studiuje prawo! Zatem powiadam Wam, że wracać i grać w Stardew Valley, bowiem pojawiła się tam największą dotychczas, popremierowa aktualizacja zawartości!

Mnóstwo nowości w Stardew Valley, ale poważnie – mnóstwo!

Spokojnie, oszczędzę Wam spoilerów co takiego dodało konkretnie Stardew Valley w aktualizacji 1.5. Zdaję sobie bowiem sprawę, że część z Was sama będzie chciała odkryć nowości, a zwłaszcza sekrety. Dlatego posłużę się ogólnikami.

Do Stardew Valley w aktualizacji 1.5 trafili nowi ludzie, których spotkamy w trakcie zabawy. Pojawiły się i dodatkowe cele, jak i mnóstwo nowych przedmiotów. Jest i nowy rodzaj questa, nowy typ mapy, wydarzenia związane z postaciami, a nawet nowe Community Upgrade! Do tego dochodzi renowacja domu, czy akwaria.

Z przełomowych nowości, Stardew Valley pozwala już na siadanie na krzesłach, czy przesuwanie łóżka. Do tego doszły nowe meble, sekrety, dziewięć utworów oraz coś, co zwali Was z nóg – kaczki mogą już pływać. Poważnie!

Sami widzicie, jest tego sporo, ale realnie w grze jest tego więcej, niż wymieniłem. Dużo nowości nie zostało jeszcze odkrytych, więc nie zwlekajcie, tylko odpalajcie Stardew Valley! Zaznaczam jednak, że aktualizacja 1.5 jest w tym momencie dostępna tylko na PC.

Jeśli jeszcze wspomnianej gry nie posiadacie to zapraszam na Ceneo – kupicie tam świetne Stardew Valley w świetnej cenie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze