Minecraft w Xbox Game Pass na PC!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Październik 2021
  • Komentuj 0

Minecraft to gra wielka. Ja Wam o tym pisać nie muszę i przekonywać do tego FAKTU również pewnie nie. Nie każdemu musi się dzieło Mojang podobać, ale ciężko przejść obojętnie obok tego fenomenu. Odcisnął on swoje piętno na rynku gier, a również otworzył graczy na niszę wokselowych produkcji. Teraz z kolei tytuł ten trafi do Xbox Game Pass.

Minecraft w Xbox Game Pass na PC!

Minecraft to gra płatna, która mimo ponad dekady na karku, wciąż trzyma swoją cenę. Co prawda można ją wyrwać w różnorakich promocjach, a do tego jedne wersje są tańsze od innych. Niemniej wciąż nie wszyscy mają Minecrafta. W listopadzie jednak pula takich osób zdecydowanie się zmniejszy. Dlaczego?

W przyszłym miesiącu Minecraft zawita bowiem do usługi Xbox Game Pass i to na PC. Osoby opłacający ten niezwykle opłacalny abonament, będą mogły grać w Minecrafta. Pojawi się specjalny zestaw zawierający wersję JAVA, jak i Bedrock, więc dla każdego coś miłego.

Jakby mało Wam było Minecrafta to wspomnę, że jeszcze jest wersja action RPG o nazwie Minecraft Dungeons, która również dostępna jest w ramach Xbox Game Pass. Będziecie mieli zatem nadmiar creeperów i wokseli! Mimochodem wspomnę również, że w 2022 roku Minecraft otrzyma aktualizację The Wild, która odświeży dzikie biomy w grze. Jest zatem na co czekać!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze