S.T.A.L.K.E.R wróci w 2021 roku

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Maj 2018
  • Komentuj 3

Dopiero w 2021 roku, 11 lat od zapowiedzi, ukraińskie GSC Game World będzie gotowe z premierą drugiej części swojego S.T.A.L.K.E.R'a. 

Co wiemy już na pewno? Bardzo niewiele. Właściwie mamy tylko dwa pewniki: gra na pewno jest w produkcji i deweloperzy chcą wypuścić ją na rynek w 2021 roku, oraz to, że nowopowtsała strona internetowa stalker2.com została założona na nazwisko jednego z głównych projektantów pierwszego S.T.A.L.K.E.R'a. 

Jak widzicie natłokiem informacji owej zapowiedzi nazwać nie można, ale przynajmniej wiemy, że coś się w temacie sequela ruszyło. Chcecie wiedzieć czy zagracie na swojej konsoli? Musicie czekać. Chcecie wiedzieć czy jak będzie wyglądał tryb dla wielu graczy? Musicie czekać. Czy będzie battle royale? Patrząc na to co się dzieje dziś na rynku pewnie będzie, ale kto wie jak to będzie wyglądało za trzy lata. 

Nie mniej jednak S.T.A.L.K.E.R powraca, szkoda tylko, że tyle musieliśmy na niego czekać.

[źródło: facebook.com, twitter.com, gsc-game.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze