Squirt for Jesus!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Lipiec 2016
  • Komentuj 15

Squirt for Jesus? Srsly?

Squirt for Jesus? Srsly?

Jeżeli macie na swoich smartfonach Pokemon Go, to zapomnijcie o wszystkim co wcześniej pisałam. Usuńcie to dzieło szatana! Ruszyła chrześcijańska krucjata, przeciwko satanistycznej zabawie. Amerykański pastor Rick Wiles jest powodem całej afery. Ten, jak sam siebie nazywa, konserwatywny i ortodoksyjny chrześcijanin, uznał, że Pokemony są dziełem szatana. Zawtórowała mu również Arabia Saudyjska, która odnowiła fatwę (zapis regulujący prawno-religijne wytyczne) dotyczącą produkcji Niantic.

Szukajcie Jezusa, łatwiej Go złapać niż Pikachu!

Szukajcie Jezusa, łatwiej Go złapać niż Pikachu!

Sunniccy duchowni uznali, że gra promuje politeizm, hazard, japońską religię shinto oraz masonerię. Co najgorsze, zawiera chrześcijańskie symbole! A chrześcijanie przecież są przeciwko Pokemon Go. To o co tu chodzi? Pastor Wiles powiedział do wierzących, że ''Wróg, Szatan oznacza kościoły swoimi wirtualnymi demonami.'' I jest święci przekonany, że to wabik na siły nieczyste! Ale to wszystko to nic, Wiles wierzy także, że jeśli ta aplikacja dostanie się w ręce terrorystów, to dzięki oznaczeniom PokeStop na kościołach, dostaną oni informację o największych skupiskach chrześcijan! Czyli po prostu namierzą nas i wysadzą wszystkich wiernych w powietrze, a wszystko przez nasienie szatana, czyli małego Pikachu. Szkoda tylko, że pastor nie wie o tym, że technologia GPS dostępna była dla terrorystów na długo przed Pokemon Go. Oczywiście Facebook nie pozostał bierny w tej kwestii. Profil Christians Against PokemonGo ma ponad 16 tysięcy polubień. I chociaż przejrzałam go od deski do deski, to dalej nie wiem czy to żart, czy ktoś na serio widzi upadek ludzkości w małych, kolorowych potworkach.

Nie wiem, na co ja właściwie patrzę...?

Nie wiem, na co ja właściwie patrzę...?

[Źródła: dzienniknarodowy.pl, wprost.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze