Spyro pojawi się w CTR Nitro-Fueled

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Czerwiec 2019
  • Komentuj 0

To cudowna wiadomość dla osób posiadających PlayStation 4, ale mogliby już powiedzieć, że odnowiony CTR pojawi się również na PC-tach, prawda? Nie może bowiem być tak, że ślinię się do tytułu konsolowego! Jestem oddanym #PCMR i nie godzi się, abym łamał swoje zasady dla jakiejś tam gry!

A tak zupełnie poważnie, wszystko wskazuje na to, że Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie czymś więcej, niż tylko remasterem. Deweloperzy z Beenox ogłosili, że nabywcy odnowionej wersji CTR otrzymają dostęp do darmowej zawartości popremierowej dzięki Grand Prix.

Pierwszy sezon Grand Prix rozpocznie się 3 lipca 2019 r., oferując nowy tor dla wszystkich graczy, postaci do odblokowania, gokarty i różne elementy personalizacji. Każdy sezon przyniesie fanom zupełnie nowy tor. Pierwsza trasa nosi nazwę Twilight Tour i zabierze ona graczy w epicką podróż – zarówno w dzień, jak i w noc – przez Bliski Wschód.

Ale to nie wszystko, bowiem uchylono również rąbka tajemnicy na temat Tawny, która powraca do uniwersum CTR jako postać do odblokowania w pierwszym sezonie Grand Prix. Pojawią się też nowe przedmioty i herosi, dostępne na zasadzie rotacji w Pit Stopie dla każdego sezonu Grand Prix, w tym członkinie Nitro Squad (wcześniej znane jako Trophy Girls) w ramach pierwszego sezonu.

Ci zawodnicy pochodzą z regionów całego świata i są gotowi reprezentować swoje kraje z pełną prędkością i siłą! Wiemy również, że pulę postaci zasili również smok Spyro. Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje 21 czerwca 2019 r. na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Nintendo Switch, oraz rodzinie konsol Xbox One Microsoftu, w tym Xbox One X.

[Źródło: Informacja prasowa]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze