Tony Hawk na konsolach nowej generacji

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 24 Luty 2021
  • Komentuj 0

Fani deskorolki powinni przygotować się na kolejną dawkę niesamowitych wyczynów, gdyż doceniony przez krytyków Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 dotrze na PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 26 marca, a jeszcze w 2021 roku wyląduje po raz pierwszy na Nintendo Switch.

Tony Hawk 1+2=PS5+XSX+Switch

Będąc odsłoną serii Tony Hawk's Pro Skater, która najszybciej zanotowała sprzedaż 1 miliona egzemplarzy, Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 jest wiernym remasterem dwóch pierwszych kultowych gier tej marki, łączącym wszystkie oryginalne poziomy, profesjonalnych skaterów, oldschoolowe tricki oraz to, co gracze pamiętają z lat 90. i 2000. z nowymi, pięknie odtworzonymi miejscówkami.

Oprawa w wysokiej jakości zostanie udostępniona w aktualizacji nowej generacji gry Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2. To wyjątkowe usprawnienie pozwoli graczom cieszyć się ostrzejszymi dynamicznymi cieniami, odbiciami i efektami flary soczewek, a także ulepszonymi teksturami zawodników na konsolach nowej generacji.

Posiadacze wersji cyfrowej mogą płatnie uaktualnić grę do zestawu Cross-Gen Deluxe Bundle, otrzymując wszystkie dodatkowe funkcje. Ulepszenie obejmuje dostęp do sekretnego zawodnika – Rippera (znanego również jako niesławna maskotka firmy Powell-Peralta), sprzętu retro do zastosowania w trybie Create-A-Skater oraz skórek w stylu retro dla Tony'ego Hawka, Steve'a Caballero i Rodneya Mullena.

Z kolei fanom, którzy posiadają cyfrową wersję Deluxe gry na PlayStation 4 i Xbox One zapewniona zostaje bezpłatna aktualizacja nowej generacji (z wyjątkiem Japonii) dnia 26 marca. Bawcie się dobrze!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze