''Nie ma ku*wa szans''

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 20 Styczeń 2017
  • Komentuj 2

Co jeszcze na pewno na Switcha nie trafi?

Co jeszcze na pewno na Switcha nie trafi?

Wygląda na to, że najnowsza konsola Nintendo nie będzie radziła sobie z najbardziej wymagającymi grami. Mohammad Alavi z Respawn nie ceregieli się i rzuca, że ''nie ma ku*wa szans'' na Titanfalla 2 na Switchu, Choć wcześniej wiele firm zapowiadało swoje wsparcie dla Switcha, to wygląda na to, że z konsolą może nie być tak różowo. Przykład? Wiceszef EA, Patrick Soderlund, zapowiedział, że przynajmniej do momentu, kiedy konsola nie ''pojawi się na rynku i nie wystartuje z kopyta'', jego firma jest w stanie zapowiedzieć tylko jedną grę: nieco downgrade'owaną w porównaniu do PC i konsol obecnej generacji FIFA 17. W nieco mniej dyplomatycznych słowach o możliwościach Switcha wypowiedział się starszy projektant w Respawn Entertainment, Mohammad Alavi, który podczas wywiadu z Drunk Tech Review nie pozostawia złudzeń co do pojawienia się Titanfalla 2 na konsoli Nintendo.
Zdaniem Alaviego Switch ma spore niedostatki mocy w porównaniu do konsol od Microsoftu i Sony, o PC-tach nie wspominając. Projektant zwraca uwagę, że Nintendo ma problem w przypadku gier tworzonych na Switcha przez zewnętrzne firmy właśnie z powodu zbyt małych możliwości konsoli. Prowadzący program, popijając whisky, w pewnym momencie rzuca: ''Nie będę w stanie zagrać na niej (konsoli Nintendo - przyp.red) w Titanfalla 2? Możesz coś takiego potwierdzić?''. Odpowiedź jest trochę zaskakująca, zwłaszcza że Alavi to jednak starszy projektant w Respawn i jako taki powinien mieć, przynajmniej na wizji, nieco więcej taktu. Tymczasem odpowiedź jest dość krótka - ''Nie ma na to ku*wa szans. Nie, nie będziemy w stanie zmieścić Titanfall 2 na Nintendo Switch''. Z czym jeszcze będzie miał w przyszłości problemy Switch, skoro już na starcie jest wyraźnie słabszy niż konkurencja? Oczywiście, nie możemy zapominać o tym, że nowa konsola Nintendo to jednak sprzęt mobilny. Tylko co z tego, skoro nie pojawią się na nią, oprócz kilku rodzynków, żadne interesujące gry?

Partnerów Nintendo nie brakuje, ale jak będzie z grami?

Partnerów Nintendo nie brakuje, ale jak będzie z grami?

[źródło: neogaf.com, youtube.com, nintendotoday.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze