6 lat pracował nad grą o świecie z papieru

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Dołącz do Papy i Tury podczas ekscytującej wyprawy przez zapierający dech w piersiach świat stworzony w całości z papieru. Ta wielokrotnie nagradzana gra trafi na Nintendo Switch już 1 grudnia. Zdecydowanie nie jesteście gotowi na Papetura!

6 lat pracował nad grą o świecie z papieru

Wasz lokalny wydawca horrorów Feardemic ma coś specjalnego w zanadrzu. Tym razem, zamiast przerażającego doświadczenia, pragnie przedstawić Wam pełną niezwykłej atmosfery przygodę osadzoną w świecie wykonanym w całości, odręcznie, z papieru, za którą odpowiada jedna osoba - Tomasz Ostafin - który pracował nad swoim dziełem przez sześć lat!

Chociaż Papetura nie jest horrorem w klasycznym tego słowa znaczeniu, nie oznacza to, że jest pozbawiona grozy. Nie chcielibyście chyba żyć w świecie wykonanym z papieru, który może spalić się przez jedną iskrę, prawda? A to właśnie wyzwanie, przed którym stają nasi bohaterowie.  W końcu dwa stworki, Papa i Tura, potrzebują Twojej pomocy w walce z pożarem swojego domu.

Papetura pojawi się na Nintendo Switch 1 grudnia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze