Spróbujemy zatopić Sea of Thieves

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 15 Luty 2018
  • Komentuj 2

Ahoj piraci! Już jutro od godziny 11:00 będziecie mogli wskoczyć do Sea of Thieves w ramach testów serwerowej infrastruktury gry. Rare chce sprawdzić, jak ich gra wytrzyma pełne obciążenie graczami. 

Do 20. marca, czyli dnia premiery Sea of Thieves, został nieco ponad miesiąc i Rare ma coraz mniej czasu na dokonanie ewentualnych zmian lub poprawek. Jasnym jest, że dla gry nastawionej, przede wszystkim, na kooperację, bardzo istotne jest działanie serwerów. Ilu graczy może jednocześnie się bawić? Ilu graczy będzie w stanie wysadzić całą infrastrukturę w powietrze? Jak zachowają się serwery pod maksymalnym obciążeniem?

Rare chce Was ściągnąć jak najwięcej, ale nie wiadomo czy będą nowe zaproszenia do bety

Właśnie to chce sprawdzić Rare podczas kolejnego weekendu z betą gry. Jutro od godziny 11:00 wszyscy, którzy zapisali się wcześniej do programu Insider na Xboxie lub mieli dostęp do wcześniejszej zamkniętej bety, będą mieli możliwość przetestowania gry. Deweloperowi tym razem nie będzie zależało na Waszych opiniach dotyczących samego gameplaya, bo jutrzejsza beta to ten sam bulid, co w przypadku poprzednich testów. 

Rare zależy na rozwiązaniu problemów związanych ze sprzedażą przedmiotów w placówkach handlowych, bo wcześniej były z tym problemy. Weekendowa beta ma również rozwiązać problem z logowaniem się do gry. Wszystko dokładnie opisał Joe Neate, jeden z twórców Sea of Thieves, w specjalnie przygotowanym z tej okazji materiale:

Nie wiadomo, czy do jutrzejszej bety zostaną dopuszczeni nowi gracze, ale z oficjalnego komunikatu na stronie Rare możecie się dowiedzieć, że nadchodzące testy nie są ostatnimi, jakie deweloper planuje przed premierą - będzie więc jeszcze szansa na sprawdzenie Sea of Thieves przed premierą, a ta już 20 marca.

[źródło: seaofthieves.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze