Sprawiedliwi od kuchni

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Październik 2016
  • Komentuj 0

Film zobaczymy dopiero w listopadzie 2017

Film zobaczymy dopiero w listopadzie 2017

Aquaman, Flash, Wonder Woman, Cyborg i Batsy wydają się świetnie bawić podczas kręcenia Ligi Sprawiedliwych w reżyserii Zacka Snydera. Sam reżyser na Twitterze chwali się tym jak wyglądały prace nad filmem.  Liga Sprawiedliwych jest już nakręcona. Na planie usłyszeliśmy ostatni klaps, teraz cały materiał trafia do edytorów, którzy złożą to wszystko w jeden film. Fanom pozostaje czekać na premierę, ale do tej niestety jeszcze daleko - Batsy i spółka do polskich kin trafią dopiero w listopadzie przyszłego roku. Ale skoro nie ma więcej materiału do nakręcania to czemu nie pokazać by fanom tego jak wyglądały prace nad poszczególnymi scenami? Snyder skupił się przy tym na zaprezentowaniu scen kaskaderskich, przy których ekipa ewidentnie miała masę frajdy:
Jak widzieliście nie oszczędzono nikogo. Każdy z aktorów biorących udział w filmie musiał wziąć udział w kilku scenach kaskaderskich, no ale mówimy o Lidze Sprawiedliwych, więc tego akurat można było się spodziewać. Supermana ktoś z Was zauważył (0:37)? Na filmie Snydera zobaczycie fragmenty Ligii, które pokazano podczas Comic-Conu świetnego trailera filmu. Nie widzieliście? Służę pomocą:
[źródło: twitter.com, youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze