Ex Machina zagra Larę Croft

  • Autor: Drkrvp
  • Opublikowano: 29 Kwiecień 2016
  • Komentuj 0
TombRaider_hero_Survivor Wszystko wskazuje na to że doczekamy się kolejnego filmu z uroczą panią archeolog w roli głównej. Tym razem za sprawą studia Warner Bros który szykuje reboot Tomb Raidera. Film zaplanowano na 2017 rok, a za reżyserię odpowiedzialny będzie dość mało znany norweski reżyser Roar Uthaug. Fabuła opierać się ma na przygodach młodej i niedoświadczonej Lary wyruszającej na swoją pierwszą archeologiczną ekspedycję. Porwana w trakcie wyprawy próbuje przetrwać na wyspie opanowanej przez szalonych wyznawców kultu. Alicia Vikander, która wcieli się w Larę Croft, od pewnego czasu przebojem zdobywa Hollywood. Szwedzka aktorka znana jest głównie ze świetnej roli w filmie ''Ex Machina''. Zdobyła również Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie ''Dziewczyna z portretu''.

Czy Alicia Vikander sprosta zadaniu?

Czy Alicia Vikander sprosta zadaniu?

Początkowo do głównej roli przymierzana była Daisy Ridley (Rey z Star Wars: The Force Awaknes) jednak z uwagi na to że nowe Gwiezdne Wojny zapowiedziano jako trylogię, a jej druga część ma się również ukazać w 2017 roku aktorka będzie zbyt zajęta by znaleźć czas na kolejny film. Dla fanów gier i kina szykuję się bogaty w nowe, wysokobudżetowe produkcję okres. Już w czerwcu na dużym ekranie ujrzymy Warcrafta, który w zależności od wyniku finansowego może zapoczątkować całą serię filmów z tego uniwersum. Natomiast w niedalekiej przyszłości ruszają zdjęcia do ekranizacji Wiedźmina w reżyserii Tomasza Bagińskiego. Jakiś czas temu pisaliśmy również o trwających pracach nad Half-Life i Portal. Jak wam się podoba nowa Lara? Podzielcie się opiniami w komentarzach. [źródła: imdb.com hollywoodreporter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze