Pierwsze foty nowej Lary

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 07 Luty 2017
  • Komentuj 4
rise-tomb-raider-trailer-launch-lara-croft Pierwszy film oparty na grze Tomb Raider pojawił się w 2001 roku. W rolę pani archeolog wcieliła się piękna i ponętna Angelina Jolie. I, według wielu, jest to jedyny plus egranizacji. Niektórzy widzowie - w tym ja - dla dobra własnego zdrowia psychicznego postanowili zastosować całą serię technik wyparcia, byle tylko o tym filmie zapomnieć. Do czasu. Bo oto w marcu zeszłego roku gruchnęła wiadomość, że Roar Uthaug weźmie się za reżyserkę filmu. Ekranizacja klimatem ma przypominać reboot serii z 2013 roku, czyli pokazać ludzką twarz Lary i to, jak kształtował się jej charakter. Przez długi czas nie wiadomo było, kto wcieli się w rolę Lary. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że będzie nią Alicia Vikander, ale dopiero wczoraj pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu. Widać na nich jak Alicia Vikander ze związanymi rękoma balansuje na rampie. Zdjęcia pochodzą z planu filmowego usytuowanego gdzieś w Południowej Afryce. Aktorka ubrana jest w trapery, czarne spodnie i top w kolorze khaki, ma kasztanowe włosy związane w luźny warkocz  - słowem, estetyka ostatnich dwóch części Tom Raidera została zachowana.

Trzeba przyznać, że dziewczyny są do siebie podobne.

Trzeba przyznać, że dziewczyny są do siebie podobne

Stylizacja odbiega od tej, jaką miała Angelina Jolie. Biorąc jednak pod uwagę fabułę filmu, która dotyczyć będzie pierwszej wyprawy Lary śladami jej ojca, ma to sens. Alicia ma 28 lat, ale wygląda na dużo młodszą. Jej dziewczęca uroda dobrze współgra z cyfrowym wizerunkiem młodziutkiej Lary. Alicia Vikander dostała Oskara za grę Gerdy Wegener w filmie The Danish Girl. Co jest bardzo ważne - jako nastolatka grała w Tom Raidera i gra bardzo jej się podobała.

Lara w interpretacji Angeliny Jolie jest bardziej zmysłowa.

Lara w interpretacji Angeliny Jolie jest bardziej zmysłowa

Z innych aktorów warto wspomnieć Dominica Westa, który wcieli się w ojca Lary, lorda Richarda Croft. Poza nim ujrzymy też znanego z filmu Tarantino Waltona Gogginsa (Nienawistna ósemka). Tak więc, obsada jest zacna. Na zakończenie zdradzę Wam jeszcze jedno - Lara Croft jest dziewczyną Aguilara/Calluma (Michael Fassbender). A! Macie tutaj jeszcze kilka fot z Twittera Alicii:
[źródło: nme.com, denofgeek.com, darkhorizons.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze