Spotkanie przy kominku, ale w domu

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 25 Marzec 2020
  • Komentuj 0

W związku z panującym na całym świecie zagrożeniem, które wiąże się ze zgromadzeniami publicznymi, Blizzard odwołuje zaplanowane na najbliższą przyszłość oficjalne spotkania Fireside Gathering i wyłącza możliwość tworzenia wydarzeń o charakterze publicznym. Wydarzenia publiczne, które zostały już zaplanowane, zostaną przekształcone na wydarzenia prywatne. Spokojnie, będziecie mogli w nich uczestniczyć, ale w domowym zaciszu.

Hearthstone w czterech ścianach

Blizzard zaznacza jednak, że chce, aby gracze mogli uczestniczyć w nadchodzącym weekendzie przedpremierowym z domu, więc pozostawili umożliwić organizowanie wydarzeń prywatnych. Gracze będą mogli rejestrować jednoosobowe wydarzenia i bez przeszkód otwierać pakiety kart z Popiołów Rubieży w weekend 3-6 kwietnia.

W nadchodzących tygodniach firma będzie stopniowo przekształcać obecnie zaplanowane wydarzenia w prywatne. Z tego powodu deweloperzy proszą wszystkich Karczmarzy i ich gości o wyrozumiałość.

Zalety prywatnych spotkań Fireside Gathering:

  • Uczestnicy będą mogli otrzymać Nomkę Nekrofizię, jeśli spotkanie spełni wszystkie wymogi, wliczając w to oficjalną Karczmę.
  • Uczestnicy będą mogli otrzymać rewers spotkania Fireside Gathering.
  • Wydarzenie będzie można stworzyć tego samego dnia, w którym ma się odbyć.
  • Rozgrywane będą te same Bójki przy kominku, co na publicznych spotkaniach Fireside Gathering.
  • Dane spotkanie Fireside Gathering będzie widoczne w kliencie gry, a jego uczestnicy będą mogli je wyszukać w kliencie.

Warto jednak zaznaczyć, że prywatne wydarzenia nie będą się zaliczać do postępów Karczmy lub Karczmarza ani do założenia Karczmy. Aby założyć własną Karczmę, nadal trzeba będzie zorganizować publiczne wydarzenie z co najmniej trzema zarejestrowanymi gośćmi.

Przypominam również, że wielkimi krokami zbliża się do nas nowy dodatek do Hearthstone, który wprowadzi sporo zmian oraz nową klasę. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze