Nadchodzą Rozbici w Dolinie Alterak

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 24 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Na tym historycznym polu bitwy, gdzie Horda i Przymierze walczą o honor i odłamki upadłego naaru, temperatura jest niska, ale stawka jest wysoka. Obie frakcje toczą ze sobą odwieczną walkę, w związku z czym poszukują nowych bohaterów, którzy pomogą odwrócić losy konfliktu. Skupcie się na kluczowych celach i stosujcie Honorowe zabójstwa, aby pomóc swojej frakcji w odniesieniu zwycięstwa! Konflikt jest nieunikniony, a Wy musicie wybrać stronę. Więc przybądźcie jako czempioni i zajmijcie swoje miejsce wśród Rozbitych w Dolinie Alterak!

Rozbici w Dolinie Alterak już niedługo w Hearthstone

Rozbici w Dolinie Alterak będą mieli swoją premierę 7 grudnia w Hearthstone i wprowadzą 135 nowych kart do kolekcji!  Po przejściu przez Pustkowia, Zawodzącą Pieczarę, Wichrogród i Martwą Kopalnię, najemnicy mają maksymalny poziom i są gotowi poprowadzić swoją frakcję do zwycięstwa. Każda klasa postaci będzie miała nową kartę bohatera z potężnymi Okrzykami bojowymi i mocami specjalnymi, które mogą odwrócić przebieg bitwy.

Pomimo wrogości między frakcjami, pamiętajcie, aby walczyć z honorem! Karty ze słowem kluczowym Honorowe zabójstwo zapewniają graczowi specjalny efekt, jeśli z ich pomocą w swojej turze zada dokładnie tyle obrażeń, ile wystarczy do zabicia wrogiego stronnika.

Dolina Alterak pełna jest strategicznych celów, które mogą przynieść mnóstwo korzyści w walce. Są to zaklęcia, których efekty trwają aż 3 tury. Wykorzystujcie zdobytą dzięki nim przewagę i przechylcie szalę zwycięstwa na swoją stronę!

Po której stronie się opowiecie – Przymierze czy Horda?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze