Space Tail w wersji Deluxe!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 07 Marzec 2023
  • Komentuj 0

Najszybciej rozwijający się wydawca gier niezależnych na konsole Nintendo Switch – RedDeer.Games, poszerza ofertę dotyczącą gry Space Tail – już dziś dostępną w wersji Deluxe wraz z darmowym DLC. Ponadto, gra Space Tail: Every Journey Leads Home już 9 marca będzie miała swoją premierę w Japonii.

Space Tail w wersji Deluxe!

Space Tail to przygodowa gra platformowa 2.5D, opowiadająca kosmiczną podróż do domu, niepozornej suczki imieniem Bea. Wyjątkowością mechaniki są zmysły, którymi posługuje się Bea w poznawaniu nowych planet.

Dodatkowo wykorzystuje swój psi język, którym może porozumiewać się z napotkanymi istotami. Na graczy czeka piękna artystycznie, emocjonująca podróż z ekscytującą historią jako fundamentem, ogromem logicznych zagadek i sekretów do odkrycia.

Rozbudowana wersja gry Space Tail – Deluxe oraz darmowe DLC są dostępne od dziś w Stanach Zjednoczonych i Europie, oraz 9 marca trafią do sklepu Nintendo eShop w Hongkongu i Korei Południowej. W Japonii, Space Tail: Every Journey Leads Home będzie wydane 9 marca w wersji podstawowej.

Dodatkowo, deweloper Space Tail – Longterm Games, ogłosił premierę gry na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, która odbędzie się również 9 marca. Space Tail jest obecnie dostępny na PC oraz konsolach Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze