Pro Skater 1+2 niedługo na Switchu

Fani Nintendo już niedługo zagrają w docenioną przez krytyków produkcję Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2, bowiem gra zostanie wydana na Nintendo Switch 25 czerwca. Będąc pierwszą produkcją z serii Tony Hawk’s Pro Skater, która debiutuje na Switchu, deskorolkarze mogą spodziewać się, że Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2, wierny remaster dwóch pierwszych kultowych gier z serii, przeniesie mobilną rozgrywkę na zupełnie nowy poziom. Gracze mogą już teraz zamówić grę w przedsprzedaży u wybranych sprzedawców.

Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 w czerwcu na Nintendo Switch

Jest to najszybciej sprzedająca się odsłona serii Tony Hawk's Pro Skater, która rozeszła się w nakładzie 1 miliona sztuk na dotychczasowych platformach. Tony Hawk's Pro Skater 1 i 2 łączy wszystkie oryginalne poziomy, profesjonalnych zawodników, oldschoolowe sztuczki, niesamowitą ścieżkę dźwiękową wypełnioną starymi i nowymi bitami oraz wszystko to, co gracze pamiętają z lat 90. i 2000., z nowymi, pięknie odtworzonymi poziomami.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 jest już dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X|S, rodzinie urządzeń Xbox One od firmy Microsoft, w tym Xbox One X oraz na PC poprzez platformę Epic. Więcej informacji na temat Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze