Dwa razy więcej Switcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Marzec 2017
  • Komentuj 1

Nintendo musi zrobić więcej Switchów!

Dwa razy więcej dostępnych Switchów!

Takiego sukcesu nie spodziewało się samo Nintendo. Zamiast ośmiu milionów egzemplarzy firma wyprodukuje w tym roku aż 16 milionów Switchów. Zelda zrobiła swoje? Okazało się, że wszyscy chcą Switcha! Już w chwili premiery ciężko było o kupno konsoli, bo zdecydowana większość z nich została zaklepana w pre-orderach. Do sklepów trafiają co jakiś czas pojedyncze Switche, ale są wykupowane z prędkością błyskawicy. Opinie jakie zbiera nowa Zelda, recenzja na JaRocku już wkrótce, są wyśmienite i wielu już teraz stawia ją jako jednego z głównych kandydatów do tytułu gry roku. Miliony graczy chcą sprawdzić ile naprawdę warte są nowe przygody Linka, a najlepszą ku temu drogą jest oczywiście kupno Switcha.

Zelda świetnie Switcha sprzedaje

Zelda świetnie Switcha sprzedaje

Dlatego Nintendo ma w pomyśle zwiększenie produkcji konsoli - i to dwukrotnie! Początkowo planowano, że między marcem 2017, a marcem 2018 powstanie osiem milionów konsol. Tymczasem The Wall Street Journal donosi, że Big N, chcąc nadążyć za popytem, musi zbudować aż 16 milionów konsol. To więcej Switchów w rok, niż całkowita sprzedaż Wii U, które znalazło około 14 milionów nabywców. W samym tylko pierwszym tygodniu sprzedaży do graczy trafiło ponad półtora miliona konsol, co nigdy Nintendo się jeszcze nie przydarzyło. Nie ma co się oszukiwać - spora zasługa w tym wszystkim Zeldy, a na horyzoncie póki co niestety nie widać czegoś równie mocnego. Jak już wszyscy chętni Linkiem się nasycą, to co potem?

Istnieje życie po Zeldzie?

Istnieje życie po Zeldzie?

[źródło: ft.comneogaf.comwsj.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze