Przecieki w sprawie Switcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 21 Listopad 2016
  • Komentuj 0
Najnowsza konsola Nintnedo nazywać się będzie Switch i pokaże się w marcu przyszłego roku. Te skąpe informacje są pewnikiem, a co o przenośnej konsoli spod znaku Wielkiego N mówią plotki? Niepotwierdzone przez Nintendo informacje pochodzą od znanej branżowej dziennikarki Laury Kate Dale. Nie będzie to pierwszy przeciek, który wychodzi od Laury, bo dziewczyna wydaje się mieć jakieś wewnętrzne źródło w Nintendo karmiące je wewnętrznymi informacjami. Można jej zaufać? To właśnie ona ujawniła niedawno istnienie gry Rush of Blood, opowiada w jaki sposób zdobywa swoje informacje:
Laura ujawnia kilka ważnych z punktu widzenia gracza rzeczy. Po pierwsze data premiery Nintendo Switch - wiedzieliśmy już, że konsola wejdzie na rynek w marcu przyszłego roku, ale Laura ujawniła dokładny dzień. Wszyscy fani Nintendo powinni rezerwować sobie czas w piątek 17 marca, bo wtedy konsola oficjalnie pojawi się na rynkach całego świata.
Drugą najważniejszą rzeczą, bez której nie obejdzie się żaden nowy system, są oczywiście gry. Laura mówi o dwóch ''fazach''. Faza numer 1 to gry, które pokażą się wraz ze Switchem. Mowa jest o widzianej w pierwszym trailerze grze z Mario w roli głównej, Skyrimie, rozrywkowej Just Dance 2017, Splatoonie oraz kolejnej grze z wąsatym hydraulikiem, w której pojawi się wraz z Rabbids. Druga faza obejmuje plany na pierwsze pół roku życia Switcha. Zakłada się wydanie oczekiwanej przez fanów Linka The Legend of Zelda: Breath of the Wild i gry o Strażnikach Galaktyki stworzona przez Telltale. Tyle jeśli idzie o najprawdziwsze nowości, oprócz tego do Switcha trafi jeszcze kilka portów z Wii U - Mario Maker, Mario Kart 8,  Xenoblade Chronicles X oraz Super Smash Bros. W 2017 roku gracze mają doczekać się Pokemon Stars, które ma pojawić się na wakacje lub jesienią i odświeżonego trójwymiarowego eRTeSa Pikmin, który na Switcha ma trafić mniej więcej za rok.
Laura ujawnia w kolejnym wpisie na Twitterze, że ujawniona przez nią lista mogłaby być znacznie dłuższa, ale brakuje jej ''solidnych źródeł'', na których mogłaby się oprzeć. Jak Wam się widzi taki pierwszy rok wsparcia dla Switcha? Jakiejś ogromnej liczby tytułów nie ujawniono, ale nie oznacza to, że deweloperzy spoza Nintendo już w tym momencie nie pracują nad grami na nową konsolę. Czekacie? [źródło: twitter.comgonintendo.commynintendonews.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze