Gwiazdy są w zasięgu kijka golfowego!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2024
  • Komentuj 0

RedDeer.Games, twórca i wydawca gier indie na konsole Nintendo Switch, właśnie ogłosił datę premiery swojej nowej gry – nGolf. Gracze zmierzą się z wyzwaniami na polach golfowych dookoła świata już od 11 stycznia na konsoli Nintendo Switch.

Gwiazdy są w zasięgu kijka golfowego!

nGolf to nic innego jak dobrze znany mini-golf, gdzie głównym zadaniem jest wbicie piłki do dołka omijając przy tym liczne pułapki. Lasery, kolce, a nawet okazjonalne płomienie staną na przeszkodzie podczas drogi przez pole golfowe. Zadaniem graczy będzie także zbieranie gwiazdek na trasie, które czasami pomogą wyznaczyć najlepszą ścieżkę i ominąć niebezpieczeństwa.

Wraz z pokonywanymi poziomami będzie zmieniało się otoczenie. Plansze będą trudniejsze, a na trasie powstaną górki i dołki, które będą stanowić kolejną część wyzwania. Zadanie ułatwią przyspieszenia oraz teleportery, które pomogą z wymijaniem przeszkód. Wyczucie czasu jest ważnym aspektem nGolfa. Razem z wymierzaniem siły i próbowaniem nowych metod powstaje trójca, który zapewni wygraną niezależnie od trudności poziomu.

nGolf to 60 różnych poziomów rozdzielonych na 8 rozdziałów. Każdy z nich jest z innej części świata i ma własny motyw przewodni – pojawią się plansze wyciągnięte z parku rozrywki, ogrodów, a nawet poziomy zimowe. Po zakończeniu poziomu, gracz zobaczy końcowe statystyki między innymi ilość uderzeń piłki oraz zdobyte gwiazdy. Jeśli gracz nie zdobył wszystkich punktów – może wrócić do wybranych plansz, aby spróbować swoich sił ponownie, a tym samym zbliżyć się do mistrzostwa nGolfa!

nGolf pojawi się w sklepie eShop na konsolach Nintendo Switch już 11 stycznia.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze