Bethesda też za Switchem

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 22 Listopad 2016
  • Komentuj 9

Skyrima na Switchu najpewniej odpalicie

Skyrima na Switchu najpewniej odpalicie

Patrząc na reakcje deweloperów, Switch rzeczywiście może być spełnieniem marzeń graczy. Todd Howard z Bethesdy zapowiedział pełne wsparcie jego studia dla nowej konsoli, było też słowo o Skyrimie VI. Nie tak dawno temu pod wrażeniem Switcha było kierownictwo Nvidii, które widzi możliwość współpracy z Nintendo przez najbliższe 20 lat. Teraz w podobnych tonach wypowiada się Todd Howard z Bethesdy, który w swoim dorobku ma prace nad takimi seriami jak Fallout i Skyrim. Howard miał już nawet okazję pograć trochę na Switchu podczas tegorocznego E3 i konsolą był zachwycony. ''Kocham go (Swticha - przyp.red). To jedna z najlepszych prezentacji jaką kiedykolwiek widziałem na E3'' powiedział deweloper w rozmowie z portalem Glixel. W Bethesdzie podoba się pomysł jaki na swoją konsolę ma Nintendo, Howard potwierdza dodatkowo to o czym wiedziano wcześniej - jego studio na pewno będzie tworzyło gry na najnowsze dziecko Japończyków. Zresztą już w trailerze widzieliśmy Skyrima, choć dalej nie ma oficjalnej informacji co do pojawiania się tytułu na Switcha.
Ale kiedy już przy Skyrimie jesteśmy, to nie sposób nie wspomnieć o The Elder of Scrolls VI. Howard ujawnia, że gra już teraz znajduje się w fazie produkcji, choć nie ma najwyższego priorytetu. ''W tym momencie nie można nazwać tego dużym, aktywnym projektem'' rozwiewa nadzieję na szybką premierę Howard. Dlaczego? ''Są inne projekty, nad którymi pracujemy. Wiemy, że The Elder Scrolls jest ważny dla naszych fanów, ale musimy być ostrożni zanim zaczniemy mówić o oczekiwaniach. To z pewnością jest gra, którą pewnego dnia zrobimy. Mógłbym tu siedzieć i dokładnie wytłumaczyć czym chcemy, żeby ta gra była'' mówi Howard, ale szczegółów nie ujawnia.

Szybkiej premiery następnego Skyrima nie ma się co spodziewać

Szybkiej premiery następnego TES nie ma się co spodziewać

[źródło: glixel.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze