Poznajcie zwycięzców Creators Contest

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Lipiec 2018
  • Komentuj 1

Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Dowodzą tego zwycięzcy organizowanego przez Nintendo konkursu Creators Contest, którzy startowali w trzech kategoriach. Wynikiem ich prac jest choćby gra o nalewaniu gorących napojów, kartonowy akordeon czy specjalny Switchowy budzik.

Nintendo miało świetny pomysł z wprowadzeniem Nintendo Labo. Zabawka, a de facto po prostu kawałek kartonu, pozwala graczom na tworzenie swoich własnych wariacji Switcha. W ofercie są choćby zestawy, z których możemy zrobić specjalną kierownicę do Switcha, kartonową wędkę czy pianino. Ale Nintendo zachęca też samych graczy do tworzenia swoich własnych zestawów.

To właśnie najlepsi twórcy zostali wyróżnieni w ramach konkursu Creators Contest na najlepszy gadżet do Switcha. Nintendo podzieliło zawody na trzy kategorie: najlepszą dekorację, najlepszego moda wykorzystującego Toy-Con Garage oraz najlepszy wynalazek stworzony przy użyciu Toy-Con Garage. Jak zaraz zobaczycie niektóre prace wymagały bardzo wiele wysiłku, ale efekt robi wrażenie. Najlepsze czeka na Was w ostatniej, najbardziej zaawansowanej technicznie, kategorii!


Najlepiej udekorowany Toy Con

1. The Legend of Music

2.No Grown-Ups Allowed!

3. Jurassic PaRC


Najlepszy mod Toy-Con wykorzystujący Toy-Con Garage

1. Analog Clock with Alarm

2. LABO Fix-It

3. Creature Says! Listen to the Creature!


Najlepszy oryginalny wynalazek stworzony przy pomocy Toy-Con Garage

1. Labo Tea Time

2. Solar-powered Cardboard Accordion

3. Don’t Break The Line!


Co Wam najbardziej się spodobało? Przyznacie, że wykorzystujący światło akordeon to prawdziwy majstersztyk. Szkoda tylko, że Nintendo tak słono każe sobie płacić za oryginalne zestawy Labo - ceny w Polsce wahają się od 50 do nawet 300 złotych. Za de facto kawałek kartonu. Widać jednak, że można w ogóle nie korzystać z zestawów Labo i na własną ręką stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

[źródło: labo.nintendo.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze