Demolish & Build Classic już na Pstryczku

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 22 Styczeń 2023
  • Komentuj 0

Na Nintendo Switch trafił Motorcycle Mechanic Simulator 2021 oraz Demolish & Build Classic. Pierwsza z gier pozwala na zrobienie kariery jako mechanik motocyklowy, a w drugim tytule gracz prowadzi firmę budowlano-wyburzeniową. Obie gry zostały wydane w cyfrowej dystrybucji odpowiednio 20 i 21 stycznia br.

Motorcycle Mechanic Simulator 2021 oraz Demolish & Build Classic na Switchu

Obie gry pojawiły się najpierw na PC, a za przygotowanie wersji na Nintendo Switch i ich wydanie odpowiada Ultimate Games S.A. Motorcycle Mechanic Simulator 2021 zadebiutuje 20 stycznia, a datę premiery Demolish & Build Classic zaplanowano na 21 stycznia 2023 r.

W Motorcycle Mechanic Simulator 2021, grze stworzonej przez Play2Chill S.A., można zostać mechanikiem motocyklowym, który zaczyna od małego garażu, ale ma szanse stworzyć prawdziwą potęgę w tej branży.

Tytuł wyróżnia się dużą dawką realizmu oraz szerokim wachlarzem opcji związanych z motocyklową mechaniką. Rozgrywka koncentruje się na realizacji różnorodnych zleceń związanych głównie z naprawami, remontami i budową motocykli.

W Demolish & Build Classic, tytule opartym na stworzonym przez Noble Muffins Demolish & Build 2017, gracz prowadzi firmę budowlano-wyburzeniową. Rozgrywka obejmuje m.in. niszczenie różnych konstrukcji, w tym zarówno drewnianych chatek, jak i wielkich biurowców. Gra pozwala jednocześnie na realizację własnych projektów budowlanych. Tytuł wyróżnia się także unikalnym systemem demolki.

Symulator oferuje dostęp do zróżnicowanych maszyn (np. dźwig, buldożer i walec drogowy) oraz wiele zadań do wykonania. Wraz z postępami można kupować bardziej zaawansowane maszyny i wprowadzać dodatkowe ulepszenia.

W oba tytuły zagracie już na Nintendo Switch.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze