Morderstwo na Erydanie na Pstryczku

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Witajcie, dzielni zdobywcy kosmosu. Przyszedł czas, by założyć na głowę kapelusz detektywa i rozwiązać zagadkę – taką, którą możecie zabrać ze sobą wszędzie. Obsidian Entertainment i Private Division wypuściły Morderstwo na Erydanie, drugie i ostatnie DLC do The Outer Worlds na Nintendo Switch. To dobra wieść, bo dzięki temu dobre RPG staje się jeszcze lepsze.

DLC Morderstwo na Erydanie już na Switchu

Morderstwo na Erydanie dodaje ciekawą międzygwiezdną zagadkę kryminalną do rozwiązania dla graczy. Rzeczniczka Rizzo, Halcyon Helen, została znaleziona martwa i to do was należy rozwiązanie tej sieci tajemnic, kłamstw i podejrzeń. Będziecie musieli odkryć ślady na miejscu zbrodni i odblokować różne trasy przejścia tego zadania, korzystając z nowego gadżetu, Wzmacniacza Rozbieżności. Wyśledźcie szereg podejrzanych o naprawdę ciekawych osobowościach.

Morderstwo na Erydanie zwiększa również limit poziomów o 3, dodaje nową broń naukową, zestawy pancerza oraz więcej opcji personalizacji umiejętności. To DLC do The Outer Worlds wymaga podstawowej wersji gry, a gracz będzie musiał przejść poza Monarch, aby zyskać dostęp do Morderstwa na Erydanie.

Morderstwo na Erydanie jest dostępne w Nintendo eShop, w cenie 14,99$ w ramach osobnego zakupu lub poprzez Karnet z dodatkami The Outer Worlds. Dodatek jest też dostępny na PlayStation 5 i Xbox Series X (poprzez wsteczną kompatybilność), PlayStation 4, Xbox One i PC.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze