Smokeły vs koteły w The Elder Scrolls Online

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 17 Styczeń 2019
  • Komentuj 0

The Elder Scrolls Online to dobry MMORPG. Co prawda żaden z niego Skyrim Online, ale ZeniMax daje radę. Tytuł wart jest każdej uwagi, chociaż trzeba liczyć się z kosmiczną ilością DLC – to każdego może odstraszyć, nawet gdy nie są obowiązkowe. Niemniej coraz częściej pojawią się i dodatki, czyli pełnoprawne rozszerzenia rozbudowujące ten tytuł. Jednym z nim jest Morrowind, drugim Summerset. Teraz do akcji wkracza Elsweyr!

Elsweyr to trzeci rozdział/dodatek do The Elder Scrolls Online, który wprowadzi do tego MMORPG-a sporo nowości. Tym razem wybierzemy się na wycieczkę do domeny rasy Khajiit, czyli humanoidalnych kotów. Tytułowy region Elsweyr to malownicza, acz niebezpieczna kraina, więc trzeba będzie uważać dosłownie na wszystko.

Deweloperzy podkreślają przy tym, że omawiane rozszerzenie będzie największe w historii gry. Wiemy, że prócz mnóstwa nowych zadań i wyzwań, dostaniemy również nową klasę postaci. W Morrowindzie wprowadzono Wardena, a Elsweyr udostępni Nekromantę. Co w połączeniu z rasą Khajiit da nam Nekomantę! <perkusja>

To jednak nie wszystko., ZeniMax zapowiada również, że smoki (a może wywerny, jak twierdzą niektórzy?) znów odegrają ważną rolę w historii Tamriel. Kupując ten dodatek otrzymamy dostęp do dwóch poprzednich oraz podstawki, więc zdecydowanie warto!

Elsweyr zadebiutuje 4 czerwca. Zainteresowanych zakupem zapraszam tutaj.

ZeniMax nie byłoby jednak sobą, gdyby przed wydaniem kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online nie zapowiedziało małego, płatnego DLC o nazwie Wrathstone. Wprowadzi ono dwa dungeony oraz kilka drobnych usprawnień, a do tego minimalnie nawiązywać ma do Khajiitów i ich smoczego problemu.

[Źródło: The Elder Scrolls Online]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze