Adam w więzieniu?!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 25 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Wszystko, czego nie wiecie o Jensenie, ale wstydzicie się zapytać...

Wszystko, czego nie wiecie o Jensenie, ale wstydzicie się zapytać...

Tak, Adam wyląduje w więzieniu. Nie, nie ma to nic wspólnego z jego burzliwą przeszłością - ten bohater jest wyjątkowo konsekwentny i zawsze był praworządny (chociaż punkt odniesienia nieco mu się zmieniał na przestrzeni lat...). Drugi dodatek do gry, zatytułowany A Criminal Past, wyśle nas w słoneczne klimaty Arizony. Będziemy mieli okazję przeżyć pierwszą misję Adama Jensena po tym, jak dołączył on do szeregów Task Force 29. Miejscem misji będzie teren super-tajnego więzienia o zaostrzonym rygorze. Więzienia tylko dla Odrutowanych. I, jak się zapewne domyślacie, Adam będzie grał rolę jednego z kryminalistów. Zapewne w związku z tym wachlarz możliwych do wykorzystania augmentów będzie mocno ograniczony.

Podejrzewam, że początki w TK29 nie był łatwe bez tych wszystkich zabawek.

Podejrzewam, że początki w TK29 nie były łatwe bez tych wszystkich zabawek

Cel misji to: nawiązanie kontaktu z innym agentem, który dostał się do więzienia, ale wkrótce po tym słuch po nim zaginął. Adam będzie musiał go odnaleźć i pozyskać od niego wszelkie przydatne informacje. W dodatku pojawi się znana nam już doktor Delara Auzenne oraz parę nowych postaci. Kto grał w Mankind Divided, ten zapewne będzie baaardzo zainteresowany, co też pani psychiatra porabia w takim nieprzyjemnym miejscu... Dodatek ukaże się 23. lutego na PC, PS4 oraz Xbox One. Cena nie jest jeszcze znana, ale spodziewamy się, że będzie zbliżona do pierwszego DLC - czyli przyjdzie nam zapłacić ok 10 dolarów.

Czy w dodatku zmierzymy się z ciekawymi przeciwnikami?

Czy w dodatku zmierzymy się z ciekawymi przeciwnikami?

Źródła: [pcgamer.com, vg247.com, eurogamer.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze