Crash Bandicoot 4 trafi na PC

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 10 Luty 2021
  • Komentuj 0

Choć od 25 lat sprawia, że kręcisz się, skaczesz i wariujesz, ten rok nasz ukochany pomarańczowy torbacz świętuje w wielkim stylu. By rozkręcić tę srebrną rocznicę, już 12 marca kontynuacja klasycznej trylogii Crasha Bandicoota z lat 90., będąca jednocześnie pierwszą oryginalną grą z serii Crash od ponad 10 lat, gra Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas ukaże się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Jeszcze w tym roku gra trafi też na PC za pośrednictwem platformy Battle.net.

Nowy Crash pojawi się nie tylko na konsolach nowej generacji, ale i na PC!

Tytuł oczarowuje fanów, będąc największą grą z Crashem w historii, więc niezależnie od tego, czy jest to pierwsze podejście do tytułu, czy setne, nie ma lepszego momentu, aby doświadczyć rozległych poziomów, złowrogich bossów i zróżnicowanej rozgrywki.

Gracze, którzy kupią lub posiadają Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na PlayStation 4 lub Xbox One będą uprawnieni do otrzymania aktualizacji na nową generację bez dodatkowych kosztów (z wyjątkiem Japonii) w obrębie tej samej rodziny konsol (w tym możliwość przenoszenia zapisanych danych).

Co więcej, fani będą teraz mogli doświadczyć Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas w podróży, kiedy ta wstrząsająca czasem i przestrzenią platformówka po raz pierwszy trafi na Nintendo Switch, z kolei wersja na Xbox Series X|S wykorzysta Smart Delivery, by umożliwić użytkownikom grę w odpowiednią wersję, w zależności od konsoli.

Gra zmierza także na PC poprzez Battle.net, a zamówienia przedsprzedażowe są już dostępne. Fani mogą spodziewać się dodatkowych informacji na temat edycji na komputery PC w późniejszym terminie oraz wyczekiwać innych ciekawych wydarzeń z okazji 25-lecia serii.

Skusicie się?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze