Sony chce się pochawlić

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Ludzkość czeka świetlana przyszłość

Ludzkość czeka świetlana przyszłość

To będzie dobry rok dla posiadaczy konsol spod znaku Sony. Firma chwali się dwoma trailerami - podczas pierwszego zobaczymy wszystkie exclusive'y, drugi ujawnia kiedy rozgrywa się akcja Horizon Zero Dawn. Pierwszy, nieco obszerniejszy film pokazuje na co mogą liczyć Ci gracze, którzy w swoich domach mają PlayStation 4. W 2017 na pewno zagracie w Detroit: Become Human, Drawn to Death czy Gravity Rush 2 (to pojawi się już 18 stycznia). Nie zabraknie także czegoś dla fanów wyścigów, bo w tym roku zadebiutuje także Gran Turismo Sport, czyli najważniejsza samochodówka dostępna na konsolę Japończyków. Choć Sony na swoim materiale chwali się, że to co oglądamy to gry, które trafią tylko i wyłącznie na PS4, to wydaje się to nie być do końca prawdą. Takie Nier: Automata czy Hellblade: Senua's Sacrifice pokażą się także na komputery osobiste.
Czegoś Wam tutaj zabrakło? Jestem pewien, że tak. Na filmie nie widać nic z kolejnego God of War czy nowego Spider-mana. Oznaczać to może, że póki co nie jest do końca pewne, że gry pojawią się w tym roku. Być może na te tytuły trzeba będzie poczekać aż do 2018... lub nie będą przeznaczone tylko na PS4, w co w przypadku GoW trudno uwierzyć. Za to Horizon Zero Down, czyli jedna z ciekawiej zapowiadających się gier na PS4, swoją premierę będzie miała 1 marca. W związku ze zbliżającym się wejściem gry na ryenk i najpewniej chęcią przypomnienia nam o tym tytule, do sieci trafił krótki teaser, który mocno sugeruje, że gra Guerrilla Games rozgrywa się w przyszłości, za dokładnie 1000 lat.
[źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze