NieR: Automata w GODDESS OF VICTORY: NIKKE

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Level Infinite ogłosiło, że GODDESS OF VICTORY: NIKKE, mobilna strzelanka sci-fi RPG z uroczymi androidami NIKKE, będzie zawierała ograniczone czasowo wydarzenie crossover z NieR: Automata, uznaną przez krytyków grą akcji / RPG od SQUARE ENIX. NIKKE x NieR rozpocznie się w grze 1 września i potrwa do 27 września, a w grze pojawią się postacie, stroje i grafiki z serii NieR w nowym wydarzeniu fabularnym NIKKE. Pobrana ponad 25 milionów razy od premiery, GODDESS OF VICTORY: NIKKE jest dostępna na całym świecie na PC oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

NieR: Automata w GODDESS OF VICTORY: NIKKE

Bohaterowie NieR 2B, A2 z oddziału YoRHa i Pascal dołączają do androida NIKKES, co jest idealnym połączeniem postaci, ponieważ gry łączą podobne tematy - przyszłość ludzkości i rola inteligentnych maszyn - a także aktorka Yui Ishikawa, która wciela się w obu bohaterów, NieR 2B i NIKKE Rapi.

Podczas wydarzenia NIKKE x NieR gracze mogą zrekrutować 2B i A2 jako grywalne postacie NIKKE, a 9S pojawi się jako postać niezależna w fabule. Gracze mogą otrzymać kostiumy 2B i A2 za darmo w wydarzeniu fabularnym, gdy zdobędą je podczas rekrutacji. Gracze NIKKE otrzymają również darmową postać Pascala, biorąc udział w wydarzeniu "Memories of: Automata". Więcej nagród, w tym specjalny prezent w postaci ramki awatara YoRHa, zostanie ogłoszonych w przyszłości na oficjalnych kanałach społecznościowych.

GODDESS OF VICTORY: NIKKE zabiera graczy na wciągającą przygodę opartą na fabule, wypełnioną pięknie odwzorowanymi grywalnymi postaciami i tajemniczym światem do odkrycia. Wykorzystując zaawansowane animowane ilustracje, gra zapewnia płynne ruchy postaci i realistyczną wydajność postaci, która zapewnia dynamiczne wrażenia z walki.

Każda postać posiada również specjalną broń i zestaw umiejętności, które w wyjątkowy sposób kształtują sposób rozgrywki. Zadaniem gracza jest stworzenie najlepszej drużyny, rozwijanie swoich postaci i ukończenie każdej misji, aby pokonać najeźdźców i ocalić ludzkość. Ponadto gra zawiera unikalne etapy walki z bossami z ogromnymi wrogami, których pokonanie wymaga zarówno koordynacji, jak i przygotowania.

Więcej informacji o GODDESS OF VICTORY: NIKKE, można znaleźć na stronie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze