Snow pasuje do CoD:IW?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Wrzesień 2016
  • Komentuj 3
_RI3bZhU50 Infinite Warfare nie do końca mnie przekonuje, ale po tym jak zobaczyłem nowy zwiastun gry może zmienię zdanie. Problem mam tylko z Kit Haringtonnem, który wciela się w główną postać negatywną w grze.  Nie należę do hejterów najnowszego wcielenia Call of Duty, choć przyznam, że takie umiejscowienie gry to nie do końca moja bajka. Zaznaczyć jednak muszę, że na najnowszym trailerze gra prezentuje się całkiem przyjemnie, jest bardzo dynamicznie, a grafika trzyma naprawdę wysoki poziom. Trailer Infinite Warfare pokazuje atak Settlement Defense Front (SDF), czyli organizacji dowodzonej przez kontradmirała Salena Kotcha (w tej roli Kit Harrington), na niczego nie spodziewające się siły United Nations Space Alliance (UNSA). Gracz wciela się w porucznika Reyesa, żołnierza elitarnej Special Combat Air Recon (S.C.A.R.), który przejmuje dowodzenie nad jedną z ocalałych jednostek UNSA.

Porucznik Rayers będzie dowodził Retribution

Porucznik Rayes będzie dowodził UNSA Retribution

Okręt UNSA Retribution jest kolejnym ''bohaterem'' trailera. To właśnie on stanie się naszą bazą w grze. Początkowo życie załogi nie będzie łatwe, brakuje zapasów, a sam statek nie jest w 100% przygotowany do stawianych mu zadań. Sytuacja na Retribution będzie się jednak polepszała z każdą wykonaną przez nas misją. Zakładam, że trailer zdążyliście już oglądnąć, widzieliście więc akcję rozgrywaną na ulicach Genewy i atak SDF na księżycową bazę UNSA. Myślę, że do samego trailera przyczepić się nie można, ale wybaczcie - Harrington jest tutaj trochę drętwy i mnie jako główny zły boss nie przekonuje. Dużo lepiej wychodzi mu granie bohaterskiego Jona Snowa w serialu Gra o Tron. Obok Harringtona w grze usłyszymy także głos zawodnika UFC Conora McGregora, który w Infinite Warfare występuje jako kapitan Bradley Fillion, czyli prawa ręka Kotcha.

Podoba Wam się postać admirała Kotcha?

Podoba Wam się postać admirała Kotcha?

Najnowsza gra Infinity Ward łatwego życia nie ma. Już po pierwszym pokazie gracze nie byli specjalnie zadowoleni z kierunku, w którym zmierza seria. Dali zresztą temu wyraz na YouTube gdzie pierwsza zapowiedź Infinite Warfare otrzymała rekordową liczbę ''łapek w dół'', choć wiele negatywnych ocen został przyznanych dla zabawy, na zasadzie ''sprawdźmy jak dużo łapek w dół uda się zebrać''. Infinite Warfare pokaże się na PC i konsolach najnowszej generacji 4 listopada tego roku. Jeśli zdecydujecie się na pre-order to deweloperzy dadzą Wam dostęp do bety multiplayer, dostępnej od 14 października tylko na PS4. Chwilę później testy mają rozpocząć się na Xboxie One, niestety nic nie wiadomo o ewentualnej becie na PC. Warto kupić? To pozostawiam Wam, ale przypomnę tylko, że inaczej zremasterowanej wersji Modern Warefare nie dostaniecie.

Gra dostępna będzie o 4-ego listopada

Gra dostępna będzie o 4-ego listopada

[źródło: callofduty.comyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze