Tak wygląda Overwatch!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 23 Maj 2015
  • Komentuj 2
header-bg.0m4eiglqaz Właściwie kiedy dziś mowa o ''Overwatch'' to większości z Was na myśl przychodzi detektywistyczny cykl Izaka, a nie strzelanina od Blizzarda o której będzie tutaj mowa.  Ale tym niech się martwi Blizzard, a ja chciałbym Wam podrzucić materiały wideo z gry, które od jakiegoś czasu pojawiają się na youtube'owym kanale Overwatch. A trafiło ich do nas kilka, każdy prezentujący inną klasę i co za tym idzie inny sposób na rozgrywkę. Gotowi? No to lecimy.
Zacznijmy od tego najnowszego, który przedstawia bohatera imieniem Hanzo, który sieje zniszczenie gdzieś w Anglii na mapie King's Row. Jak widzicie Hanzo najbardziej lubi posługiwać się łukiem, potrafi wspinać się po ścianach, a przyparty do muru wystrzeli w Waszym kierunku wielkiego smoka.
McCree to prawdziwy twardziej z Dzikiego Zachodu. Bez cygara i sześciostrzałowca imieniem Rozjemca nigdzie się nie wybiera. Przy okazji tego gameplay'u mamy okazję zobaczyć dwie rzeczy: śródziemnomorską mapę Watchpoint: Gibraltar oraz tryb Payload, w którym naszym zadaniem jest eskortowanie innego bohatera przez mapę.
Zgodnie z tym co pisze Blizzard Zenyatta to awanturnik, poszukiwacz przygód i mnich w jednym. Jego głównym zadaniem w grze będzie wspieranie drużyny dzięki umiejętności leczenia. Tutaj widzicie go jak szaleje na tej samej mapie co Hanzo - King’s Row.
Podobnie jak Zenyatta Mercy potrafi leczyć swoich towarzyszy, ale na zdecydowanie wyższym poziomie. W polskiej wersji językowej jej imię brzmi Łaska, choć jakby zapomnieć o polskich znakach to też by pasowało. Mercy tak naprawdę ma na imię Angela Ziegler, pochodzi ze Szwajcarii i z zawodu jest lekarzem polowym. Jej anielskie skrzydła pozwalają jej skakać z dużych wysokości bez uszczerbku na zdrowiu. 9b8e8529de9e44024b35f76e00745cf0 Blizzard nie podaje póki co daty premiery. Mówi się o jesieni tego roku, ale jeśli Blizzard nie będzie w 100% zadowolony ze swojej gry to prace nad nią mogą się spokojnie przedłużyć o kilka miesięcy. Póki co możecie zapisać się do bety i... czekać. A będzie na co!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze