SNAP! Thanos wchodzi do Fortnite

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Maj 2018
  • Komentuj 1

Megaprodukcja Marvela, nazywana też najbardziej ambitnym crossoverem w historii, już wychodzi poza filmowy świat. Thanos, czyli wróg Avengersów z ''Avengers: Wojna bez granic'' trafi dziś do Fortnite'a. Niech się strzeże ten, który stanie z nim do walki.

''Infinity Gauntlet Limited Time Mashup'', bo tak nazywa się startujące dziś wydarzenie, sprawi że na mapie będzie można znaleźć potężną rękawicę Thanosa, dającą jej posiadaczowi nadludzką moc. Rękawica, którą spotkacie na mapie jest już kompletna i zawiera wszystkie sześć Kamieni Nieskończoności.

Jak zdobyć rękawicę i przemienić się w Thanosa? Sprawa jest dosyć prosta, wystarczy wykazać się sokolim wzrokiem i mieć nieco szczęścia, bo zostanie ona ukryta gdzieś na mapie. Gracz, który jako pierwszy do niej dopadnie posiądzie moc Thanosa. Co to dokładnie oznacza? Tego niestety na razie nie wiadomo, ale Kamienie Nieskończoności dają Thanosowi władzę nad rzeczywistością, czasem czy przestrzenią, czyniąc z niego najpotężniejszą postać w całym wszechświecie. 

Nie wiemy na jak długo Thanos i jego rękawica zagoszczą w Fortnite, więc jeśli jesteście fanami battle royala i zbieraliście szczęki z podłogi oglądając ''Avengers: Wojna bez granic'', to chyba czas odpalić Fortnite'a!

''SNAP'' i wygrywamy grę?

[źródło: ew.com, twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze