Ben Brode robi grę w świecie Marvela!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Rok 2018 był ciężki dla Blizzarda nie tylko ze względów PR-owych. W tamtym czasie odeszło bowiem z firmy wielu ważnych pracowników, z którym była ona kojarzona. Między innymi sporo projektantów Hearthstone’a opuściło szeregi Blizzarda. W tym niesamowicie charyzmatyczny Ben Brode, który założył ze swoimi znajomymi własne studio.

O Second Dinner, czyli zespole deweloperów w którego szeregach znajdziemy Bena Brode’a, Hamiltona Chu oraz innych zapaleńców, było do tej pory cicho. Wiedzieliśmy, że studio pracuje nad pewnymi projektami. Teraz ogłosili, że szukają dodatkowych pracowników, więc jeśli macie w sobie to coś – aplikujcie.

Jedna z ich gier opowiadać ma o losach Hellcow, czyli wampirycznej krowy oraz Throga – Boskiej Żaby Piorunów. Ben Brode poinformował jednak, że to nie jedyny projekt nad jakim pracuje Second Dinner. Studio może pochwalić się nawiązaniem współpracy z chińskim NetEase, dla którego tworzy właśnie nową grę w świecie Marvela.

I niestety na tym szczegóły się kończą. Poważnie, to jedyna informacja jaka mamy na ten moment. Będzie Spider-Man, będą Avengersi oraz X-Meni. Jaki z kolei gatunek? Czy to będzie mobilna gra? Sieciowa produkcja? Płatna, czy darmowa?!

Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi! Pozostaje zatem czekać.

[Źródło: Second Dinner]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze