Towarzysze trafią do Ustawki

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 23 Styczeń 2022
  • Komentuj 0

Rozsiądź się wygodnie przy kominku – już 25 stycznia w Hearthstone zawita nowa, duża aktualizacja. Zawiera ona Towarzyszy w Ustawce, nowości w Najemnikach, wydarzenie Księżycowy Nowy Rok i wiele więcej. Poważnie, otrzymamy np. nową księgę najemników, a w niej Tawisza Gromdarda!

Towarzysze trafią do Ustawki, a Wioska Najemników rozwija się

Gdy w walce każdy ma towarzysza, nikt nie zostaje sam! W najnowszej aktualizacji w Ustawce zadebiutuje nowy system: Towarzysze. Towarzysz z Ustawki to specjalny stronnik, unikalny dla każdego bohatera. Zaprojektowano go pod kątem synergii ze stylem gry danej postaci:

  • Nowy system walki: „Licznik towarzysza” zapełnia się w boju!
  • Poszczególnych bohaterów wspomagają unikalni towarzysze. Dostępnych będzie 75 bohaterów wraz z odpowiadającymi im towarzyszami.
  • Każda zdobyta kopia towarzysza działa jak stronnik, gdy znajduje się w ręce lub na planszy.

W trybie Najemnicy z kolei zadebiutuje Plac treningowy! Jest to nowy obszar w Wiosce, który pozwala najemnikom należącym do gracza pasywnie zdobywać doświadczenie, gdy wykonuje on zlecenia pozostałymi najemnikami, gra w innych trybach, a nawet śpi!

  • Nowość w Wiosce najemników: Plac treningowy. Najemnicy mogą tam pasywnie zdobywać PD.
  • Nowi najemnicy: Balinda Stonehearth, Kapitan Galwangar, Lokholar, Gniewion i Sinestra.
  • Nowe zlecenia i aktualizacje dostępnych funkcji, w tym owalne grafiki portretowe oraz rewersy najemników.

Jeśli chodzi zaś o księgę najemników to Łowca Tawisz Gromdarda musi uporać się z Mroźnymi Wilkami, najemnikami Hordy, wkurzonymi troggami, własną rodziną i zatruciem pokarmowym! Czy zdoła to wszystko przetrawić? Za pokonanie wszystkich 8 bossów tej linearnej przygody wzbogacicie się o pakiet łowcy, zawierający wyłącznie karty tej klasy ze Standardu.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze