Slay the Spire z ogromną aktualizacją 2.0

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Styczeń 2020
  • Komentuj 0

Slay the Spire nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak jest odwrotnie to cóż mogę powiedzieć? Wyobraźcie sobie pixel artowego roguelike’a z kartami, zamiast standardowego systemu walki. Te ostatnie odpowiadają za nasze ataki i to tak w wielkim skrócie. Umiejętne skompletowanie i ułożenie talii jest drogą do sukcesu, która to wybrukowana została realnie wymagającymi przeciwnościami. Czego chcieć więcej?

Slay the Spire 2.0!

Deweloperzy poinformowali, że dostępna jest już w Slay the Spire aktualizacja 2.0, która wprowadza nową postać. The Watchera znamy już od kilku miesięcy, bowiem dostępny był w ramach beta-testów, ale dopiero teraz oficjalnie debiutuje w grze. Poza nim pojawiło się również kilka, innych atrakcji.

Przykładowo, nowe relikty, a do tego kolejne potiony dodane zostały do Slay the Spire. To wszystko pojawiło się z Potion Lab! Twórcy poinformowali również o sporych zmian w balansie, kilku poprawek z kategorii quality of life oraz naprawieniu sporej ilości błędów. Poprawiono również obsługę modów.

Najważniejszy jest jednak wspomniany Potion Lab, który zapewnia łatwiejszy dostęp do wszystkich czarów w grze – tych jest sporo, bo sama aktualizacja dodaje ich aż czternaście. Slay the Spire polecam z całego serduszka, jest to bowiem zacna gra!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze