Skyrim w nowej skórze

  • Autor: Bartłomiej Drążkiewicz
  • Opublikowano: 15 Sierpień 2016
  • Komentuj 0

Oprawa graficzna Enderal: The Shards of Order robi wrażenie

Oprawa graficzna Enderal: The Shards of Order robi wrażenie

Po ponad miesiącu od premiery niemieckojęzycznej wersji, dwa dni temu - 13-ego sierpnia - mod Enderal: The Shards of Order doczekał się angielskiego wydania. Uznany i nagradzany, niemiecki zespół moderów - SureAI, odpowiedzialny za modyfikacje do The Elder Scrolls III: Morrowind - Myar Aranath: Relicts of Kallidar oraz Arktwend: The Forgotten Realm, a także za uznanego przez PC Gamer za najlepszego moda 2010 roku - Nehrim: At Fate's Edge bazującego na The Elder Scrolls IV: Oblivion, oddał w ręce graczy kolejny tytuł.

Kilkadziesiąt godzin gry w sam raz na zakończenie wakacji

Kilkadziesiąt godzin gry w sam raz na zakończenie wakacji

Enderal: The Shards of Order, bo tak nazywa się najnowsza modyfikacja studia SureAI, bazuje na piątej części serii The Elder Scrolls. Mod przenosi gracza w nową, oryginalną fabułę, której akcja toczyć się będzie w zróżnicowanych lokacjach poza, dobrze znanym wszystkim fanom, kontynentem Tamriel. Zmiany oferowane przez modyfikację, w stosunku do The Elder Scrolls V: Skyrim, nie ograniczają się tylko do wątku fabularnego. Odświeżeniu uległa grafika, system rozwoju postaci, umiejętności i wiele więcej. Według autorów, Enderal: The Shards of Order zaoferuje graczom zabawę od 30 do 100 godzin, w zależności od szczegółowości eksploracji świata. Próbkę możliwości angielskiej wersji językowej Enderal: The Shards of Order możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo.
Na koniec warto wspomnieć, że wszyscy zainteresowani najnowszą produkcją studia SureAI muszą zaopatrzyć się jedynie w kopię gry The Elder Scrolls V: Skyrim i komputer spełniający następujące wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows Vista/7/8/10 (wraz z zainstalowanym Microsoft .NET Framework 4.5),

Procesor: Intel Core2Duo E7400 CPU lub lepszy,

Pamięć RAM: 4 GB,

Karta graficzna: GeForce 9800 GTX 1GB lub lepsza,

Wolne miejsce na dysku: 13 GB

Modyfikacja dostępna jest do pobrania dla wszystkich chętnych całkowicie za darmo pod tym adresem. [Źródło: gameinformer.com, sureai.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze