Fus Ro Dah babciu!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 31 Październik 2016
  • Komentuj 1

Wasze babcie na pewno są super, ale przyznajcie... Shirley jest wyjątkowa

Wasze babcie na pewno są super, ale przyznajcie... Shirley jest wyjątkowa

Skyrim: Special Edition szybko skradło serca streamerów i youtuberów. Film pojawił się już u Rocka, który bawił się doskonale, ale jest inna youtuberka, przy której warto się zatrzymać. Shirley Curry, a właściwie babcia Shirley. Pierwsza tego imienia, zdobywczyni srebrnego przycisku YouTube za 100 tysięcy subskrypcji, smocze dziecię i pierwsza babcia YouTuba, prowadzi swoją własną serię w świecie Skyrima.

Marzenie każdej babci? Przycisk YouTuba!

Marzenie każdej babci? Przycisk YouTuba!

Założenie jest dobre. Dorośli nie zawsze mają czas na gry, czasem są ich ciekawi, czasem nie mają odpowiedniego sprzętu – wtedy pozostaje im ulubiony twórca na YT. Co jeśli grę nagrywa akurat dwudziestoparoletni chłopak o arcybogatym słowniku przekleństw? Dorośli raczej nie zabawią długo na takim kanale. I tu z pomocą przychodzą ludzie tacy jak Babcia Shirley, którzy spokojnie przedstawiają nam swoje przemyślenia, swobodnie prowadzą dialog z widzem. Słowem – dobra youtuberka! W tej chwili jej kanał subskrybuje ponad 170 tysięcy ''wnuczków'', a jeśli i Wy chcecie dołączyć do tej dużej rodzinki, to kanał Curry macie TUTAJ. 9b300a57-e292-4d9f-ab97-87daed93132e-large16x9_grandma Na kanale znajduje się głównie Skyrim, ale znajdą się tez wśród 370 filmików vlogi, No Man's Sky, czy filmy z rodzimego KHOLATA, o którego następcy Husk'u pisałam niedawno. I może podsumuje to mało subtelnie, choć jednak z wielkim szacunkiem, bo mimo że wiekowa, to jednak bardzo świeża z niej babka. [Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze