Przegląd YouTube odc. 6

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Październik 2015
  • Komentuj 3
^8D258312F3F47485736DC566CA3A35E9739BAE07243EEF510F^pimgpsh_fullsize_distr Co ciekawego wpadło ostatnio w oko czytelnikom JaRock.pl i szanownej redakcji? Przed Wami kolejny odcinek naszego Przeglądu YouTube, w którym wyszukujemy najciekawsze filmy jakie trafiły ostatnio do sieci.  Tak jak zwykle część filmów wybraliśmy z propozycji jakie wysyłaliście do nas na adres [email protected] i mamy nadzieję, że nadal będziecie nam pomagać w tworzeniu tej serii. Przed Wami szósta już lista najbardziej interesujących filmików jakie możecie oglądać na YouTubie, zapraszamy!

Mamy to!!!! od Łączy Nas Piłka

Nie można o tym nie wspomnieć. Polska reprezentacja wygrywając wczoraj z Irlandią 2:1 zapewniła sobie bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy rozgrywane w przyszłym roku we Francji. Jak cieszyli się zaraz po meczu sami zawodnicy dowiecie się dzięki filmowi kanału Łączy Nas Piłka! 

1 Magiczny sposób na rzucenie palenia od Iluzjonista K5

_01jo Papierosy - drogie to, śmierdzi i jeszcze kosztuje masę pieniędzy. Większość palaczy próbowała lub próbuje zerwać z nałogiem, ale czasem ciężko o efekty. Jeśli Wasza silna wolna nie radzi sobie z takim wyzwaniem to może warto spróbować innej metody, metody Korneliusza Szatkowskiego z kanału Iluzjonista K5.

Stranded: A Gears of War Fan Film od undefinedshorts

Może i nie z wielkim hollywoodzkim budżetem, ale ten fanowski film Gears of War stworzony przez kanał undefinedshorts trzyma bardzo wysoki poziom. Przedstawiona w filmie historia dzieje się zaraz po wydarzeniach z Gears of War 2 kiedy to Sigma Squad przemieszcza się do obozu. Od razu widać, że ekipa miała masę radochy przy tworzeniu swojego dzieła. Film dla władających angielskim bo niestety nie ma polskiej wersji językowej.

48 godzin w Brukseli od Jędrka Ostrowskiego

Podróżowanie jest ekstra, ale kogo stać na dalekie wojaże? Okazuje się, że wcale nie trzeba mieć miliarda złotych by zobaczyć ciekawe miejsca. Udowadnia to Jędrek Ostrowski w swoim materiale z Brukseli. Za cenę nowej gry na konsolę można zobaczyć kawał świata!

Star Wars Battlefront - RIP Luke Skywalker od Zephs

Beta Battlefronta zrobiła generalnie na graczach bardzo dobre wrażenie. Dziś dowiedzieliśmy się, że DICE i EA przedłużają ją o jeden dzień. Jeśli mieliście okazję zagrać w betę to pewnie w pewnym momencie spotkaliście się z którymś z bohaterów sagi George'a Lucasa. Kiedy gramy Imperium nie ma straszniejszego widoku niż nadciągający w naszą stronę Rycerz Jedi wymachujący mieczem. Ciężko takiego gada dopaść, ale od czego mamy wielkiego AT-AT?

Wielkie Konflikty -  Gandalf vs Orły od G.F. Darwin

Wydawałoby się, że gdyby Orły z Władcy Pierścieni były nieco bardziej skłonne do pomocy cała ta wyprawa w głąb Mordoru zajęła by kilka kartek w książce dla dzieci zamiast trzech opasłych tomów. Wsiadłby Gandalf na grzbiet takiego ptaka i po kilku chwilach Jedyny Pierścień topiłby się w czeluściach Góry Przeznaczenia. Ale orły to dupki, przekonajcie się dlaczego ; )

BaDoinkVR on the street od BaDoinkVR

https://youtu.be/_kHQ3k2lgIk Wirtualna rzeczywistość przyszłością gier komputerowych...? O to można się spierać. Nie można spierać się za to z tym, że VR na pewno stanowi przyszłość... branży porno. Kiedyś usłyszałem od mojego znajomego, że jak już raz zakosztuje się wirtualnych ''fikołków'' to nie ma powrotu przed klasyczny monitor. Zobaczcie reakcję przypadkowo spotkanych ludzi, którzy zagłębiają się w pełen doznań świat wirtualno-cielesnych doznań.

GTA V - Insane Ramp Truck Mod od BlackSmoke Billy

_OUNU Różne rzeczy wyprawiają ludzie w GTA V. Ten mod zasługuje na wyróżnienie ze względu na pożogę jaką można dzięki niemu siać na ulicach Los Santos. A wystarczyło tylko zamontować kontener do przodu ciężarówki... dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej?!

I to już niestety wszystko co przygotowaliśmy dla Was tym razem.

Pamiętajcie, żeby wysyłać do nas na adres [email protected] Wasze propozycje do Przeglądu. Pamiętajcie tylko by w tytule maila dodać ”Przegląd YouTube”. Widzimy się w następnym odcinku już za dwa tygodnie! Do zobaczenia!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze