Przegląd Youtube odc. 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 16 Sierpień 2015
  • Komentuj 2
1035x687-youtube-1800-1404221927 Jak tam minął Wam tydzień? A zresztą wakacje są, kto liczyłby czas? Zapraszamy Was na drugi odcinek naszego jarockowego przeglądu YouTube. Czeka na Was dziesięć wybranych przez nas propozycji!  Jeszcze tylko jedne króciutkie ogłoszenie i już przechodzimy do ''Przeglądu''. Od następnego tygodnia wpisy z tej serii będą pokazywały się w poniedziałek, a nie jak było do tej pory niedzielę. Godzina pozostaje bez zmian, ''Przegląd'' będzie czekał na Was punkt 19:00. Gotowi? No to jazda!

Co wydarzyło się w 2007 roku by Podróż do przeszłości

Kiedy ktoś mówi, że coś wydarzyło się w 2007 roku to myślę sobie, że to tak jakby było wczoraj. Niestety, czas jest nieubłagany i te 8 lat jakie minęły sporo zmieniły. Czym interesowaliśmy się w latach kończących pierwszą dekadę XXI wieku? O tym opowie Wam Patryk Kubis z kanału Podróż do przeszłości.

Asteroids - 1001 gier by Baju PL

Kiedy już cofamy się nieco w przeszłości to kanał Baju PL przygotował dla Was materiał traktujący o wydanym w 1979 roku Asteroids. Gra, w której kontrolowaliśmy statek kosmiczny niszczący asteroidy szybko stał się hitem na skale światową.  Jak wyglądały początku gry i skąd wziął się jej fenomen? Przekonajcie się sami!

The Star (modern silent film) by DM Films

Ah, czarno-białe kino... Takie produkcje mają w sobie jakąś magię. Magię, którą próbuje uchwycić Mateusz Ciemniecki w swojej krótkiej produkcji ''The Star''. Spodobał nam się wysoki profesjonalizm i jakość wykonania tego filmu. Zgadzacie się?

Minecraft, LOL, GTA i inne gry by Arlena Witt

Ha! Pewnie ktoś z Was sobie myśli ''Jezu, kolejny Minecraftowiec?''. Błąd! Wiem, że mamy wakacje, ale odrobina edukacji z Arleną Witt na pewno nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że temat bardzo nas interesujący bo dotyczy naszych ulubionych gier.

Jak patykiem zmierzyć obwód Ziemi by Matematyczny Bigos

No właśnie? Zastanawialiście się kiedyś jak to zrobić? Jasne, można wziąć patyk i okrążyć z nim Ziemię, ale chyba zgadzacie się, że jest to rozwiązanie mało praktyczne. Istnieje oczywiście sposób o niebo szybszy. Jaki? Posłuchajcie Matematycznego Bigosu!

Największe operatorskie osiągnięcia by Na Gałęzi

Kiedy mowa o filmach to większość z nas w pierwszej kolejności myśli o reżyserach i aktorach. Ale to operatorzy kamer odpowiadają za ostateczny wygląd kadrów. I to właśnie tym cichym bohaterom wielkiego ekranu poświęcił swój materiał kanał Na Gałęzi.

Jak stworzyć startup i odnieść sukces? by Mateusz Grzesiak

Coś dla młodych biznesmenów z wizją i zapałem. Jak stworzyć osiągający sukces startup? Opowie Wam o tym gość Mateusza Grzesiaka, jeden z najlepszych fachowców zajmujący się startupami w naszym kraju. Kto to taki? O tym już w materiale.

Internet (YouTube) czy Telewizja? by Fanggotten

Odkąd zniknęły charakterystycznie bzykające modemy internet rozwija się w zatrważającym tempie. Tempie tak szybkim, że zagraża istnieniu bardziej tradycyjnych mediów jak choćby telewizja. Jakie szanse ma stare w starciu z nowym?

Czym oświetlić swój filmik by Ziemniak.tv

Ziemniaka na pewno kojarzycie z ostatniej inicjatywy #30DaystoPro, ale ostre trenowanie CS:GO to tylko mała cząstka tego czym zajmuje się Ziemniak. Tutaj przygotował dla Was profesjonalny poradnik dotyczący ustawiania światła do nagrywania. Na pewno się przyda!

Best Computer for Editing by TheUwagaPies

Jak wygląda życie za granicą? A jak wygląda życie w tak dla nas egzotycznym kraju jakim bez wątpienia jest Japonia? O tym wszystkim mówi Krzysiek i Kasia. Przy okazji będziecie też mieli okazję usłyszeć trochę o najlepszych programach i komputerach do obróbki Waszych filmów. Jak to szybko zleciało, już cała dycha za nami! Przypomnę tylko, że jak zwykle czekamy na Wasze wiadomości na adres [email protected] (pamiętajcie o tytule ''Przegląd YouTube''!), w których podrzucacie nam ciekawe filmy jakie zauważyliście na YouTube.  Widzimy się w kolejnym ''Przeglądzie” już za tydzień, 24 sierpnia ( poniedziałek, a nie niedzielę!). Trzymajcie się!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze