I Ty możesz zostać Warchiefem w The Sims 4

Czego to fani nie wymyślą? Z drugiej strony, gdyby nie oni, to sporo gier zostałoby zwyczajnie zapomnianych. A tak, dzięki modyfikacjom zawsze jest co robić! Tym razem mowa o The Sims 4 oraz wprowadzeniu do tego symulatora życia nieco Warcrafta.

Modów do The Sims 4 nie brakuje i w zasadzie znajdziecie tam wszystko. Fallout? Jest. Gra o Tron? Jest. Teraz pojawił się nawet World of Warcraft! Wszystko dzięki modderowi N. Blightcaller, który pozwoli nam zostać Warchiefem w Hordzie. Spokojnie, przygotował również coś dla Alluchów.

Modyfikacja N. Blightcallera oferuje dwie ścieżki kariery. Jedna, ta cięższa, wymaga posiadania w The Sims 4 kilku dodatków: Get To Work, Get Together, Outdoor Retreat oraz Spa Day. Wszystko po to, aby nasza postać mogła korzystać z pieczenia ciast, tańczenia, zielarstwa oraz kilku innych umiejętności. Będą one wymagane, aby wspinać się po szczeblach kariery w Hordzie.

Zaczniemy, jako scout, który będzie musiał zdobyć podstawowe zdolności, aby awansować na grunta. Z każdym, kolejnym awansem lista skilli do zdobycia powiększy się, ale również wpłynie to na naszą rangę. Co ciekawe, sami zdecydujemy, kim ostatecznie zechcemy zostać. Czy postanowimy władać Hordą, jako Warchief, czy też zdecydujemy się na rolę Champion of Azeroth. Jakby ktoś pytał mnie, to odpowiedź jest prosta – sorry Sylvanas, było miło, ale się skończyło!

Jak wspominałem, Przymierze otrzymało osobna modyfikację. Nie wymaga ona żadnych DLC i opiera się jedynie na podstawce The Sims 4. W jej ramach będziemy mogli również zostać Champion of Azeroth lub zdecydować się na tytuł High King lub High Queen u Alliance.

Hordziaków zapraszam tutaj, a Alluchów w to miejsce.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze