Sharpshooter trafi do Torchlight III

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 27 Marzec 2020
  • Komentuj 0

Echtra Games prezentuje Sharpshootera, najnowszą klasę w Torchlight III – zupełnie nowej części niezwykle popularnej serii gier Torchlight. Sharpshooter łączy w sobie nienaganną precyzję z bronią dystansową i magicznymi akcesoriami, aby siać spustoszenie wśród wrogów na dalekim dystansie. Ta zwinna klasa bohaterów jest przebiegła i chętna do naginania zasad, aby przetrwać hordy stworzeń szalejących w każdym z różnorodnych aktów gry. Zainteresowani?

Sharpshooter czwartą klasą w Torchlight III

Klasa Sharpshooter znajduje się obecnie w fazie zamkniętych testów alfa Torchlight III na Steam i dla graczy z całego świata stanie się dostępna wraz z oficjalną premierą pecetowej wersji gry „później” w tym roku.

Uzbrojony w łuk, Sharpshooter może niszczyć wrogów, zasypując ich ścianami strzał. Podczas zwiedzania różnych biomów znajdujących się w Torchlight III, gracze będą mogli rozwijać potężne umiejętności, aby pomóc Sharpshooterowi poznać serię brudnych zagrywek i nauczyć go regenerować swoją amunicję.

Sharpshooter dołącza do zapowiedzianych wcześniej klas bohaterów, w tym magicznego Dusk Mage'a, zmechanizowanego Forgeda i przewodzącego lokomotywę Railmastera. A o samym Torchlight III wspominałem Wam tutaj. W skrócie – zrezygnowano z koncepcji MMO (Torchlight Frontiers) na rzecz single-playerowej gry z ewentualną kooperacją.

Co z tego wyniknie? Przekonamy się jeszcze w tym roku…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze