Możecie już grać w Torchlight III

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 25 Październik 2020
  • Komentuj 0

Wyboiste były losy Torchlight III. Tytuł ten zaczynał, jako Torchlight Frontiers, czyli gra sieciowa, będące spin-offem dla oryginalnej serii. Co prawda nie ma już pierwotnego studia, odpowiedzialnego za tę uznaną markę, tak jej pracownicy pod szyldem Echtra Games postanowili stworzyć nową grę. Efekt daleki był od zadowalającego, ale mieli czas. Niespodziewanie jednak przyszła decyzja o zmianie formatu gry w efekcie czego Torchlight Frontiers stało się Torchlight III. Nie mnie oceniać, czy to dobrze – sami zdecydujecie.

Torchlight III jest już dostępne, również na Switchu

Perfect World Entertainment i Echtra Games ogłaszają, że Torchlight III – beztroska i dynamiczna gra typu dungeon crawler – jest już dostępna na konsolach Nintendo Switch za 160 złotych. Poszukiwacze przygód na platformie Nintendo Switch mogą już zwiedzać barwny świat Novastraii, przebijając się przez niezliczoną liczbę zadań i potyczek z bossami pośród losowo generowanych stref – a wszystko to w walce o epickie łupy, która teraz możliwa jest również w trakcie podróży.

Ci, którzy kupią wersję gry na Nintendo Switch, otrzymają ekskluzywnego i niezwykle uroczego towarzysza wróżkę – „Ashen Glittersprite”. Co więcej, gracze na Nintendo Switch będą mogli cieszyć się pełnym wsparciem dla ekranów dotykowych, co pozwoli im z łatwością poruszać się pośród menu w grze i swoich wypełnionych po brzegi ekwipunków.

Minęło ponad sto lat od wydarzeń z Torchlight II, gdy wielcy bohaterowie pokonali Mrocznego Alchemika („Dark Alchemist”) i zapieczętowali serce Władcy Zaświatów („Netherlord”) wewnątrz Rdzenia Zegara („Clockwork Core”).

Ci legendarni wojownicy wieki temu zaprowadzili pokój w świecie Novastrai – jednak teraz jest on ponownie zagrożony, gdy Netherim powrócił i Cesarstwo Żaru („Ember Empire”) znajduje się na skraju upadku. Aby ocalić Novastraię, gracze będą musieli zjednoczyć siły i odważnie wyruszyć na granicę w poszukiwaniu sławy, chwały i nowych przygód – a wszystko to, by stać się legendami, których potrzebuje ten świat.

Torchlight III jest również dostępne na platformach Steam, Xbox One i PlayStation 4.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze