Serum sprawdzi Wasze umiejętności przetrwania

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 08 Wrzesień 2023
  • Komentuj 0

Niezależne polskie studio Game Island we współpracy z wydawcą Toplitz Productions ujawnia swój najnowszy video devlog o grze Serum. Film prezentuje połączenie eksploracji, craftingu oraz walki przeciwko zmutowanym bestiom, które gracze napotkają w świecie gry. Devlog prezentuje również dodatkowe szczegóły dotyczące warzenia różnych mikstur serum, które mogę zwiększać wytrzymałość, zdrowie i dostarczać graczowi specjalnych umiejętności, takich jak widzenie w nocy.

Serum sprawdzi Wasze umiejętności przetrwania

Przetrwanie to nie tylko cel — to forma sztuki. Każde spotkanie z dzikimi stworzeniami zamieszkującymi świat gry wymaga przemyślanych wyborów broni. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5 i była jedną z wyróżniających się gier na tym silniku podczas targów gamescom 2023 w Kolonii.

Serum będzie zawierać zarówno tryb jednoosobowy, jak i rozgrywkę wieloosobową i jej wydanie w Early Access jest planowane na Q1 2024. Bądźcie gotowi na więcej informacji w nadchodzących tygodniach. Więcej szczegółów na temat Serum można znaleźć na oficjalnej stronie gry na Steam oraz w regularnych blogach deweloperów.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze