DayZ wprowadza nowe niebo!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 12 Listopad 2023
  • Komentuj 0

Gracze mogą szykować się na epicką podróż do postapokaliptycznego świata DayZ, ponieważ aktualizacja 1.23 jest już dostępna na Steam, Xbox i PlayStation. Wprowadza ona do gry mnóstwo ekscytujących zmian, w tym zapierającą dech w piersiach transformację NWAF, piękny i dynamiczny nowy Skybox, powrót legendarneego karabinu, odnowiony system spawnu na mapie i wiele innych ekscytujących funkcji.

DayZ wprowadza nowe niebo!

Jedną z wyróżniających się funkcji aktualizacji 1.23 jest oszałamiająca transformacja dziennego i nocnego nieba. Chmury są teraz bardziej wyraziste, tworząc efektowne wizualnie tło dla survivalowej podróży. Przejście między dniem a nocą jest teraz płynniejsze niż kiedykolwiek, co zwiększa poczucie immersji w DayZ. Co więcej, zespół deweloperów opracował niestandardową konfigurację nieba dla obszarów Chernarus i Livonia, dzięki czemu każda mapa jest wyjątkowa i klimatyczna.

Dla tych, którzy cenią sobie moc i precyzję legendarnej broni palnej, kultowy DMR (Designated Marksman Rifle) powraca do świata DayZ. Ta półautomatyczna potęga, oparta na legendarnym M14 i używana przez Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, strzela nabojami .308 i może być wyposażona w większość zachodnich celowników. Obsługuje zarówno 10-, jak i 20-nabojowe magazynki, dzięki czemu jest niezbędnym elementem twojego arsenału podczas starć na średnim dystansie.

Przechowywanie cennych przedmiotów nigdy nie było łatwiejsze dzięki wprowadzeniu łopaty polowej, kompaktowego narzędzia, które może wykonywać większość zadań swojego pełnowymiarowego odpowiednika. Ponadto DayZ oferuje teraz wybór okryć głowy, a także nowe wyściełane rękawice, co umożliwi spersonalizowanie wyglądu twojej postaci.

DayZ stało się jeszcze bardziej przyjazne dla ocalałych, którzy wolą eksplorować postapokaliptyczny świat ze swoimi przyjaciółmi. Dzięki wprowadzeniu grup wspólnego odradzania, gracze wraz ze swoimi towarzyszami będą mieli większe prawdopodobieństwo na rozpoczęcie zabawy lub odrodzenie się na tym samym serwerze, co jeszcze bardziej zbliży ich do siebie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze