Conan Exiles dodaje oblężenie PvE

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Styczeń 2024
  • Komentuj 0

Funcom z radością ogłasza, że Conan Exiles, nieustannie rozwijana, uznana przez krytyków gra survivalowa z otwartym światem, otrzymuje trzecią dużą aktualizację w swoim obecnym sezonie - Age of War. Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli oblegać w pełni zniszczalną fortecę i wcielić się w przywódcę najeźdźczego imperium. Nowy zwiastun premierowy pokazuje, jak wygląda prawdziwa wojna.

Conan Exiles dodaje oblężenie PvE

Forteca, zbudowana przy użyciu elementów konstrukcyjnych gracza, jest w pełni zniszczalna, podobnie jak w PvP. Jednak w tym przypadku gracz walczy z batalionem elitarnych stygijskich żołnierzy w pełnym starciu PvE. Gracze bedą mogli burzyć mury za pomocą zwykłej broni, materiałów wybuchowych, a nawet trebuszy, a następnie stawić czoła stygijskiemu dowódcy.

Ponadto gracze mogą teraz tchnąć życie w swoje bazy, budując i otwierając własną tawernę. Po uwolnieniu barmana z wrogiego obozu czystek i przeniesieniu go do tawerny, ten dynamiczny obszar z czasem zapełni się postaciami niezależnymi, które można zatrudnić, aby dołączyły do twoich szeregów. Koło bólu nie musi już być głównym źródłem zwolenników.

Gracze mogą wyruszyć w podróż po rozległych pustkowiach pełnych niebezpieczeństw i przygód na grzbiecie zupełnie nowego wielbłąda, trzeciego unikalnego wierzchowca w Conan Exiles. Rozdział 3 wprowadza nową, płatną Przepustkę Bitewną i przedmioty kosmetyczne Bazaru, pozwalające na rozbudowę zestawu budynków Aesir i tworzenie epickich, drewnianych domostw rodem z legend.

Age of War - Chapter 3 jest już dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X|S, Xbox One i Xbox Game Pass. By dostać się do Stygijskiej Twierdzy i odciąć głowę węża, raz na zawsze, śmiałkowie będa musieli wyruszyć w drogę pełną wyzwań.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze