Cryofall opuści Early Access w kwietniu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Wydawca Daedalic Entertainment i studio AtomicTorch zapowiadają premierę gry symulacyjnej CryoFall. Tytuł opuści Steam Early Access już 29 kwietnia. CryoFall łączy sandboksową symulację w klimacie sci-fi z elementami survivalu i RPG – przy okazji kładąc duży nacisk na kreatywność i interakcję między graczami. W drodze do pełnej wersji gra wzbogaciła się o masę funkcji i treści, które dostarczą rozrywki na setki godzin wyśmienitej zabawy. I wiecie co? Polecam, bo to zaiste dobra gra jest!

CryoFall, czyli przyjemny i niezobowiązujący survival

W CryoFall gracze próbują osiedlić się na zapomnianej planecie, ucząc się rolnictwa, przemysłu, handlu, eksploracji i wielu innych czynności, jednocześnie budując i żyjąc w złożonym społeczeństwie. Zaczynając w prymitywnej epoce kamienia, ocaleni przechodzą przez imponujące drzewo technologiczne, które prowadzi ich aż do ery kosmicznej, od toporów i kusz po mechy bojowe i karabiny plazmowe.

Gra oferuje dedykowane serwery PvE dla tych, którzy lubią spokojną kolonizację, oraz serwery PvP dla graczy, którzy lubią walczyć nie tylko ze swoim środowiskiem, ale także ze sobą nawzajem.

Od premiery wczesnego dostępu w kwietniu 2019 roku gra otrzymała liczne aktualizacje zawartości oraz jakości. Kolejna aktualizacja ukaże się w dniu premiery gry, poprawiając balans, dodając nowe biomy, stworzenia, przedmioty, technologie i zadnia, a także nowe funkcje, jak dyplomacja/polityka i systemy frakcji, obszerną aktualizację energii elektrycznej i jądrowej, pojazdy i mechy, a także bitwy z bossami i światowe wydarzenia.

 CryoFall ukaże się na Steamie 29 kwietnia 2021.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze