Smoke and Sacrifice

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 07 Luty 2018
  • Komentuj 2

Wydawca Curve Digital oraz studio Solar Snail Games pokazali światu trailer swojej gry - Smoke and Sacrifice.

Sachi dokonuje jednej z najcięższych decyzji w swoim życiu - musi poświęcić dziecko Słonecznemu Drzewu, by jej lud mógł przetrwać. Szybko okazuje się jednak, że rytuał nie był tym, co pierwotnie sądziła. Sachi wyrusza do świata przepełnionego magią i dziwacznymi maszynami, a jej celem jest odkrycie przeznaczenia jej synka.

Świat Smoke and Sacrifice to nie tylko lasy i bagna.

W założeniu twórców, ciekawa historia typowa dla cRPG połączona jest z mechaniką gier takich jak np. Don't Starve. Najważniejsze w przetrwaniu będzie zbieranie surowców - tych spokojnie rosnących, uciekających przed nami w popłochu oraz próbujących nas zjeść. Istotne też będzie jedzenie, konstruowanie narzędzi oraz wpływanie na zachowanie fauny i flory.

W grze kluczowe będzie zbieranie surowców

Rysowane miękką kreską, nieco w stylu burtonowskim, postacie i otoczenie tworzą ciekawy obraz świata Smoke and Sacrifice. Kraina pełna jest mrocznych magów, potworów, zbuntowanych golemów. Wszystko to będzie próbowało nam przeszkodzić - ale istnieje możliwość wykorzystania wrogich istot do swoich celów.

Premiera przewidziana jest na ten rok, a gra pojawi się na platformach PC, Xbox One, PS4 oraz Nintendo Switch.

Zobaczcie sami, że gra prezentuje się naprawdę ciekawie:

[Źródło: gematsu.com, gameguru.ru]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze