Serial Diablo w drodze na Netflix?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Marzec 2019
  • Komentuj 0

W sierpniu ubiegłego roku pojawiła się pierwsza pogłoska o rozmowach Andrew Cosby'ego z Netflixem, o objeciu przez szefa BOOM! Studios roli showrunnera serialu Diablo. I chociaż koniec roku kojarzymy głównie z informacją o Diablo: Immortal na platformy mobilne, to ten rok może przynieść fanom dużo więcej radości, tym bardziej, że Blizzard nawiązał współpracę z GOG.com i wspólnie odświeżyli kultowy tytuł udostępniając go Polakom do sprzedaży.

Jak widać po pozytywnych reakcjach na ten projekt, Diablo wciąż cieszy się dużą popularnością, nie powinna więc dziwić decyzja o przeniesieniu uniwersum na małe ekrany w chwili, gdy Blizzard postanowił odświeżyć serię. Być może Immortal było tylko zapowiedzią większych niespodzianek.

W sierpniu (19.08.2018) na swoim Twitterze Cosby poinformował o rozmowach z Netflixem, a zaledwie 4 dni temu wyznał, że zabija go fakt, że nie może podzielić się z nami informacjami o super tajnym i super fajnym projekcie nad którym pracuje. Wyznał też, że już niedługo dowiemy się więcej. W międzyczasie wydarzyło się jednak jeszcze coś, co może zwiastować serial animowany w świecie Diablo.

Portal SpielTimes wygrzebał informację o zarejestrowaniu znaku towarowego Diablo przez Blizzard Entertainment. Pozycja określona jest jako "bazująca na serii gier i dostępna do pobrania oraz na platformie streamingowej". Wygląda więc na to, że animacja faktycznie zmierza na nasze ekrany i to na Netflixa, chociaż na potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze małą chwilkę poczekać.

Podoba Wam się wizja serialu Diablo na Netflixie? W jakim stylu widzicie animację? Jeśli powtórzy sukces Castlevanii, to Blizzard nie będzie miał powodów do narzekania.

[Źródło: Spieltimes]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze